Tohle je extrémní zážitek na vysokym potenciálu s lidma! Né, vážně. Tenhle chábr má za sebou armádu dalších po zuby ozbrojenejch chábrů, co se nebojí žádnýho zátahu. Propagační video na jeho vlastní firmu (ezeróčko) proletělo internet třikrát tam a zpátky a zastavilo se někde mezi memes a životem ve stylu (Štefan ví). Jaroslav Kotlár AKA Carmello (rapper) si bere do ruky Kalach a pálí ho na tvojí vyje**nou palici!

Od rapu k businessu

Po treku s Mustaffou, kde se valí v celkem brutálním tempu rány z „kalacha“ (ratatata) Carmello lehce upouští od rapové kariéry (možná jen na chvilku) a vrhá se na podnikatelskou dráhu. Zakládá totiž společnost Profi security (lidově: Kotlár security), která je mimo jiné opravdu společností (a dokonce s ručeným omezeným), jenom registrovanou na Slovensku a natáčí s ní své první neobyčejné propagační video.

 

Fenomén se rodí

A přesně tohle video budí na internetu velký rozruch a lidé začínají sledovat vývoj Kotlárova businessu (tedy alespoň on si může tvrdit, že o ten business jde). Vznikají memes, záhadná postava českého internetu Cyril Kompfasovaný (Braaap!) vytváří fantastický rámeček na facebookový profil (samozřejmě s motivem našeho hlavního hrdiny) a lidé se baví a používají Carmellovo hlášky. Tenhle fenomén narazil na zlatou žílu a vlastně to ani neví.

Jaroslav Kotlář by v dnešní době mohl být pravděpodobně jedním z nejdražších vyhazovačů na akcích a to jen díky svému fenomenálnímu vystupování na internetu. Komentáře „fanoušků“ na facebookové stránce Kotlár security se také množí a TADY si je můžete všechny projít.

Jak se vám líbí tahle partička ?