Samostatné cestování sice má své kouzlo, ale při čekání na letišti to může být i otravné. Zdá se, že osamělému létání odzvonilo. Nová aplikace vám na letišti vybere nejen sexy parťačku na cesty.

Single dobrodruhové se můžou zaradovat. Technologický pokrok se totiž konečně zaměřil i na ně. Při zdlouhavém čekání v letištních halách na odlet letadla, které je zanese za dobrodružstvím, si mohou zkrátit své chvíle díky nové aplikaci. Ta cestovatelům umožní na letišti najít třeba lidi s podobnými zájmy.

Díky aplikaci si ale mohou cestovatelé vyhledat také nejvíc sexy cestovatelky, s nimiž se mohou pokusit zapříst hovor. Nudnému bloumání duty-free obchody, snaha urputně ignorovat neustále řvoucí děti nebo nekonečné a neuspokojivé zírání do mobilu by se tak třeba mohlo konečně stát minulostí.

airport-925093_1920

Upgradovaný letištní Tinder

Aplikace btrfly má podobnou strukturu jako čím dál populárnější seznamka Tinder, ale svým uživatelům poskytuje ještě více fotek a také více funkcí, které se cestovatelům mohou hodit. Nespornou výhodou je také to, že seznamování probíhá v reálném čase na reálném místě – letišti. Díky tomu si můžete s virtuální berličkou dopomoci k zajímavé společnosti, která s vámi možná do budoucna bude mít společného víc než jeden let.

Chytré vymoženosti vám poskytnou informace o tom, odkud a kam váš objekt zájmu cestuje, jaké jsou jeho koníčky nebo povolání, takže je celkem slibné, že si najdete člověka se svou „krevní skupinou“. Výhod, které btrfly přináší, je více a jednou z nich může být například možnost objednat si přes aplikaci sdílené taxi.

Výstřižek

Konec osamoceným cestám?

Deset procent mužů sice potká ženu svého srdce prostřednictvím internetové seznamky, což není malý údaj. Pokud by se vám i přes tento úžasný fakt nepovedlo najít na letišti svou životní lásku, můžete si minimálně zpříjemnit cestu s někým, kdo například sdílí vaše zájmy. Za zkoušku určitě nic nedáte a kdoví – třeba se to vyplatí!

Foto: Pixabay, iTunes