Už jsi byl v basketbalové speciálce Streetsportline? Ne? Tak teď máš ideální příležitost. V úterý 24. října se tam totiž můžeš mrknout na novou spolupráci Nike a NBA.

Nová kolekce dresů i modelu Air Force 1

Budou se představovat nové dresy Nike NBA Connected s novou technologií, která tě zaručeně vtáhne do hry, můžeš je vidět jako úplně první v České a Slovenské republice. Plánovaný event ale nebude jen o dresech, pozornost si zaslouží i Nike AF-1, které slaví 35. narozeniny, takže se můžeš těšit na novou kolekci.

Revoluční technologie NikeConnect

NikeConnect posouvá zápal pro basketbal do úplně nového, vyššího, levelu. Každý dres ti díky speciálnímu štítku přinese nový, osobní přístup k NBA. Stačí ho jen dotykem spojit s mobilem a dozvíš se všechno o soutěži, mrkneš se do zákulisí, můžeš si koupit vstupenky nebo se mrknout na na nové produkty ještě před jejich releasem. Tuhle revoluční technologii si budeš moct v úterý vyzkoušet na vlastní kůži.

Všechno nejlepší AF-1 !!

Téměř každý je má doma, ale málokdo ví, že Nike AF-1 byly vyrobeny za účelem basketbalu. Tenhle ikonický model si k letošním 35. narozeninám nadělil novou kolekci Nike Air Force 1 NBA. Pod tím si představ různě barevné varianty, potištěnou tkaničku a nenápadně umístěnou kartu NBA na patě. Velkou novinkou je i verze SF AF-1 High s atypickým šněrováním.

Nike, hudba a basketbal

Celou akcí tě provede Dom Skywalker a nebude chybět ani hudební program v podání Dj Wiche, dvojice Orion & DJ Double J a dalších. Samozřejmě budou v nabídce i drinky, čištění tenisek a tématicky to doplní noční sledování zápasu NBA Chicago Bulls vs. Cavaliers. Tak v úterý 24. 10. v Opletalce!

Jo a nezapomeň se přihlásit do soutěže a vyhraj dres: https://swoo.sh/2ydn7PY .