Lidé už se nemohou dočkat nových adidas “Semi Frozen Yellow“ YEEZY BOOST 350 V2s, které mají vyjít koncem roku. Vzali tak do ruky zvýrazňovač a udělali si vlastní.

Stránka YEEZY MAFIA vybídla své followery k vytvoření vlastních DIY „Semi Frozen Yellow“ YEEZY BOOST 350 V2s. Stačilo jen pár hodin a začaly se rojit videa a fotky, na kterých si lidé předělávali již vydané YEEZY BOOST V2 Zebra, které jsou téměř stejné. S pomocí žlutého zvýrazňovače napodobovali vzhled z utajované vzorové řady, uniklé několik měsíců zpátky.

Co vlastně jsou YEEZY MAFIA?

Stránka YEEZY MAFIA je na internetu stále oblíbenější. Záhadným způsobem se jí pokaždé podaří zjistit, kdy přijde datum vydání nových bot nejlepších značek, jako třeba Adidas. Společnosti totiž kolem nových řad dělají velký humbuk a tajemství. Loajální nadšenci jsou tak schopni a nuceni čekat v řadě na nový kousek třeba i několik dní. Kdo se ale za danou skupinou skrývá, nikdo vlastně pořádně neví.

Nejnovější YEEZY’s v kapse

A proč malovat po botách za několik tisíc korun? Přesto, že spousta lidí ve videích použila fakeové YEEZYs, stránka si pro ně připravila bohatou motivaci. Těm nejlepším garantuje autentické YEEZY BOOST 350 V2s z příští kolekce, které mají vyjít právě v této barvě. Co si o přebarvených botách myslíte vy? Sluší jim žlutá víc? Koukněte na obrázky níže.

https://twitter.com/alwaysyzyseason/status/887085225758609409

Takhle by měl vypadat originál

 

Foto: YEEZY MAFIA