Diego Luna jako , zdroj: Netflix

Třetí série byla pro Narcos velká změna. Seriál se musel obejít především bez Pabla Escobara, ale i bez agenta Murphyho. Pozornost se stočila ke kartelu Cali a hlavní úlohu na straně „dobra“ sehrál agent Javier Peña. To přineslo značně jiný přístup i trochu odlišnou podívanou, než jsme byli v předchozích dvou sériích zvyklí. Ve čtvrté změny pokračují a jsou ještě markantnější.

Nehledě na kartely a jejich bossy, drogy si vždycky najdou cestu. Tentokrát za nimi budeme cestovat do Mexika, které se dostalo i do oficiálního názvu. Čtvrtá série ponese jméno Narcos: Mexico a budeme v ní sledovat příběh kartelu Gualadajara. Definitivně už neuvidíme tak agenta Peñu, jelikož kartelu půjde po krku agent Kiki Camarena.

Diego Luna jako Felixe Gallárd, zdroj: Netflix

V hlavních rolích se dočkáme známých tváří

Seriál se bude odehrávat na začátku osmdesátých let, časově se tedy budeme vracet. A to na samotný začátek války s drogami a drogovými kartely. Velice zajímavé je obsazení. V roli Felixe Gallárda, vůdce Gualadajary, který se zasloužil o sjednocení menších mexických kartelů, se představí Diego Luna (Rogue One). Jeho protějšek, agenta Camarenu, si zahraje Michael Peña (Ant-Man), který je znám spíš pro své komediální role.

Zajímavostí je, že o Camarenovi v seriálu již Peña s Murphym mluvili. Objevit by se měli znovu Chepe a Carillo (známý jako Pán nebes), tedy dva z vůdců kartelu Cali. Druhý zmíněný by prý především díky zapojení jeho otce mohl v příběhu sehrát větší roli.

A poslední dobrá zpráva na závěr. Netflix by měl odvysílat Narcos: Mexico ještě na konci tohoto roku.