Moloch Vlavo je slovenský rapový veterán, který je znám především díky skupině Druhá Strana, kterou s ním založil Miky Mora už v roce 1997. Moloch má za sebou mnoho sporů. Jeden z největších byl v minulosti (cca před 12 lety) s H16. Později se rozkmotřil například s Rytmusem nebo Momem.

Teď přichází tento rapper společně s dalším jezdcem undergroundu, který si říká Torula, s diss trackem BUM péler. Ve videoklipu, opírajícím se o tematiku seriálu Knight Rider z osmdesátých let, si oba rappeři neberou žádné servítky. Instrumentál, o který se postaral Vladimír Fendens, je modifikací znělky zmíněného seriálu. Pár ostrých vět dostala celá plejáda slovenských interpretů: Rytmus, Ego, Majk Spirit, Cigo, Otis, Podzemgang, Haha Crew, Pil C, P.A.T. a Mega M. Celý útok je doplněn merchem (respektive tričky), inzerovaným v úvodu klipu (prodává RukaHore shop).

P.A.T věnoval Molochovi poměrně dlouhé streamy na svém instagramu, ten nejdelší je pak k vidění zde. Track ale ani on ani Mega M neplánují. O něco méně pozornosti věnoval novému dissu Otis, který se nechal slyšet (zde), že Moloch umí akorát patnáct let dokola dissovat H16. Ostatní zatím nereagovali vůbec a uvidíme, zda přijdou narážky v tvorbě, nebo dokonce nějaká odpověď.

Co si myslíte vy? Volá starý pes Moloch jen po pozornosti, nebo se svým týmem udeřil hřebíček na hlavičku?