Často propíraný Eminemův poslední release nesoucí název ‚Revival‚ schytal kritická hodnocení po celém světě. Album nebylo přijato tak dobře, jako tomu bylo u některých jeho předchozích desek a již po pár měsících začíná jeho popularita klesat. Podobně tomu bylo i u alba Relapse, jen to mělo i po pár negativních recenzích vzestupnou tendenci, takže je zpětně hodnoceno jako jedno z nejlepší alb tohoto tvůrce.

Revival dostal zatím videoklip na dva singly a to Walk on Water s Beyoncé a River s Edem Sheeranem. Třetí videoklip v pořadí je na sólovou věc Framed, jednu z mála věcí z desky, která ještě určitým způsobem připomíná „starého“ Eminema. Videoklip může někoho možná šokovat, ale bezesporu se jedná o nejpropracovanější a vlastně nejlepší videoklip, který bychom si mohli k tématu Eminem aktuálně představit.

Scény jsou lehce vytrženy z videoklipu 3AM a lokace jsou opravdu velice podobné, až identické – skvěle je to vidět v tomto videu. Stejně se tak stalo například i u videoklipu Monster s Rihannou, který obsahoval scény ze starších dob, kdy byl ještě ‚Slim Shady‘ v plné síle a jeho blonďaté alter-ego vystupovalo značně na povrch.

Sledujte videoklip Framed: