Stále přibývá mužů, kteří fantazírují o sexu s obří ženou. Jejich choutky jim možná nově pomůže naplnit virtuální realita.

Tito muži si své netradiční záliby mohou prozatím uspokojovat pouze prostřednictvím internetu, nové obzory by jim ale nově moho přinést využití virtuální reality. Makrofilie je často překládána jako „láska k velkým věcem“ a odkazuje k potřebě lidí, které vzrušuje představa, že mají sex s někým, kdo je podstatně větší než oni.

Pro představu, když se bavíme o podstatně větších, mluvíme skutečně o postavách v obřím měřítku – pro názornost si představme třeba velikost King Konga a výše. „Byl bych asi neskutečně fascinovaný její krásou a silou, což by bylo navíc znásobeno pocitem nebezpečí, který by se nad námi vznášel,“ uvedl muž jménem Mark pro magazín Broadly.

Submisivita a zranitelnost

„Možná by to bylo jako to nejlepší jídlo, dotýkat se jejího skvostného těla, nebo bych měl možná dokonalý pocit, že jsem hračka, které nezbývá než se jí podřídit a nechat se použít,“ nastínil své myšlenky a fantazie jiný muž. Studie, které se makrofilií zabývaly, prokázaly, že v samém jejím základu tkví silná submisivita a zranitelnost takto smýšlejících mužů.

20

I když je zřejmě realita pro tyto muže zřejmě krutě nedostačující, může jim jejich potřeby alespoň zčásti nahradit internet. Na nejrůznějších stránkách, kam se zřejmě oko běžného smrtelníka jen tak nepodívá, lze najít amatérské i profesionální fotografie a videa řádících obryní.

Preference jsou různé

Podle doktora Marka Griffithse je makrofilické vnímání velmi individuální. Zatímco někteří lidé touží po partnerovi, který je jen o pár stop větší a rozložitější, jiní však touží po vyslovených obrovských „monstrech“, aby se mohli cítit skutečně uspokojeni.

Makrofilie je založena především na velmi výrazně vyvinuté schopnosti fantazírovat a představovat si nereálné situace. Díky snaze uniknout z reality si pak mohou lidé představovat také sexuální scénáře. Problémem pak ale je jejich reálné naplňování, takže původně neškodné fantazírování může časem přerůstat ve frustraci.

21

Prozatím lze jejich tužby uspokojit díky speciální virtuální helmě, která je přenese do světa jiné, pro ně přijatelnější reality. Zda je to ale dlouhodobým řešením, se teprve ukáže.

Zdroj: Independent

Foto: Unsplash/Farzad Nazifi