Znáte to. Potřebujete zapůsobit. Pozvat obchodní partnery na drink (nedej bože jsou to cizinci zvyklí na nějakou tu úroveň) nebo vzít svou holku někam, kde to nebude trapas. Při pohledu na možnosti v Praze začínáte šedivět, ale klid – je tu Le Valmont, nově otevřený, parádně vyhlížející klub v centru.

04_le-valmont

Le Valmont zaujme už vstupem, protože v podloubí náměstíčka ulice Uhelný trh nesvítí žádný obrovský nápis a navíc vás Uber dovede s pomocí Google navigace tak trochu za roh. Možná je to záměr – Najděte si nás! – a jestliže je tomu tak, rozhodně jde o zajímavou hru na začátek. A že najít Le Valmont určitě stojí za to, to snad ani nemusíme říkat nahlas.

03_le-valmont-794x1024

Le Valmont – klub s atmosférou a charakterem

Le Valmont je klubem s konceptem, o jaký se neúspěšně snažilo již několik klubů – dnes tady již nejsou, a proto je nebudeme z důvodu byznysové korektnosti jmenovat. Žádný z nich to však ani po delší době nedotáhl tam, kam Le Valmont směřuje již od začátku. A evidentně se to i nadále daří.

Popsat atmosféru jednou větou je těžké, ale na nás tento klub působil jako kombinace snobského luxusu, kde se člověk ale cítí nesnobsky pohodlně. Není to snobárna, jako koupit si lodičky Jimmy Choo, které si žena obuje a pak celý den trpí. Tady si sednete do luxusu a cítíte se – pohodlně. Netrpíte. Nemusíte sedět v předepsané pozici a bát se zakašlat. Je to naleštěný klub, ale na párty. A o tom to je. Je to jako Baldinini – vypadají skvěle a tak se i nosí.

levalmont_024

Do Valmontu můžete pozvat klíčového obchodního partnera a nebát se, že se ocitnete v trapné situaci. U vchodu je perfektní osobní uvítání, tuto atmosféru doplňují skvělí barmani a vše završuje neformální prostředí, které není zbytečně snobsky přeplácané. Večer začne v poklidu a později se zábava změní na nevázanou, ale stále na úrovni, která neuráží a neobtěžuje.

levalmont_021

Design interiéru – obal, který vás dostane

Nemůžeme nezmínit nádherný design interiéru. Je vidět, že si zde majitelé přizvali na výběr zařízení člověka nebo firmu z oboru a nepřenechali to, hezky česky, talentované manželce nebo přítelkyni od syna, která si minulé léto zařídila zahradní chatku, a tudíž je vlastně designérka, anebo známému, který byl dvakrát v klubu ve Vídni, a tak je odborníkem z branže. Díky bohu za to – Le Valmont je opravdu nádhera.

slider_1

A dvě příjemnosti na závěr – ceny vás nezabijí a … chodí tam modelky, což je téma našemu magazínu velmi blízké 🙂 Zůstaňte proto připojeni, modelky, Le Valmont a my jsme ještě neřekli poslední slovo.

levalmont_036

Le Valmont
Otevřeno / Doors open:
Út – So 19:00 – 03:00 / Tu – Sa 07PM – 03AM
Valmont-club s.r.o.
Uhelný trh 414/9
110 00 Praha 1
tel.: (+420) 224 267 266
e-mail: info@levalmont.cz