I když to některé popírají, ve skutečnosti se každá vidí se závojem na hlavě a v dlouhých šatech s vlečkou. A kvůli svému dni D jsou mnohé ženy ochotné jít i přes mrtvoly.

Svatba je prostě snem každé dívky i ženy, a velká část z nich má už od velmi útlého mládí poměrně přesné představy o tom, jak by měl jejich osudový den vypadat. Jejich touha po tom stát se na jeden den princeznou a zaslíbit se svému osudovému muži až do smrti ale podle průzkumů může nabrat neuvěřitelné obrátky.

Až šedesát procent žen totiž kvůli své svatbě podvádí, volí nekalé praktiky a mnohdy i vydírání, aby svého vyvoleného dostaly před oltář. To, že šest z deseti nevěst použilo pro svůj sňatek lest, je poněkud děsivá skutečnost. Proč a jak to ženy dělají?

Nevěsty jsou v den svatby takřka ztělesněnou nevinností, větší část z nich ale ve svůj klíčový den nemá čisté svědomí. Mnohé ženy totiž svým mužům mírně napomáhají rozhoupat se a vyslovit klíčovou otázku doplněnou zásnubním prstenem.

wedding-1439008_1280

Já se prostě vdám a basta!

Podle britské studie sáhne k nějakému malému švindlu kvůli svatbě prakticky každá nevěsta. Přesná čísla udávají šedesát procent „podvádějících“. Z 3 600 dotázaných žen dokonce třetina přiznala, že ke svému zasnoubení použila dokonce výhrůžky. Svému partnerovi jednoduše pohrozily, že pokud se nerozhoupou k žádosti o ruku, opustí je. Že to má s romantickými gesty pramálo společného? Vítejte ve světě reality.

Další ženy pak prozradily další fígl. Aby v partnerovi probudily žárlivost a nejistotu, kterou by mohl chtít smazat svatbou, nechaly si poslat kytici od rádoby tajného ctitele. Jiné si pak zas manželský svazek a svého vyvoleného pojistily starou známou fintou – bez partnerova vědomí mírně napomohly svému otěhotnění, popřípadě své těhotenství předstíraly.

wedding-dresses-1486244_1280

Které jsou nejzákeřnější?

Vědci se dotazovali žen ve věkovém rozpětí mezi patnácti a padesáti lety, které se před nedávnou dobou provdaly. Více než polovina z nich přiznala, že zásnubní záležitosti převzaly do svých rukou a svého milého vmanipulovaly do situace žadatele o ruku.

Možná vás překvapí, že vůbec nejurputněji se draly „pod čepec“ nejmladší tazatelky. Zástupkyně věkové skupiny mezi šetnácti a dvaceti lety použily nekalé triky pro své vdavky dokonce ve dvaašedesáti procentech a jako nejúspěšnější taktiku zvolily otěhotnění nebo alespoň předstírání těhotenství.

sports-1482019_1920

Nejhorší na výsledcích celého průzkumu je fakt, že mnozí muži vstoupili do manželství zcela nic netušící, že je s nimi manipulováno. Jistě, možná je občas dobré patrnera mírně pošoupnout ke správnému rozhodnutí, ale opravdu byste chtěli celý život žít s osobou, která s vámi manipuluje a podvádí vás?

Možná je dobré se před žádostí o ruku zamyslet nad tím, proč to vlastně chcete udělat. Jestli ono to náhodou není vlivem podezřelých okolností…

Foto: Pixabay