Je libo kávičku? A orální sex k tomu? Ale prosím, není problém. Takhle podobně se možná ubíraly myšlenky londýnského podnikatele, který stál za vznikem Fellatio Cafe.

Zdá se, že společnost se stále více otevírá extravaganci. A dá se celkem bezostyšně říci, že kulinářská a gastronomická extravagance nabývá lehce nestandardního rozměru. Ne že by tedy extravagance byla standardním jevem, ale v rámci nenormálních výkyvů už by se jeden docela i divil.

Po smoothie baru s živými sovami a otevření londýnské restaurace, v níž si lidé mohou sníst své jídlo úplně nazí, přichází další novinka. V nově otevřené kavárně si mohou zákazníci dopřát kromě špičkového latté také orální sex.

A photo by Adam Przewoski. unsplash.com/photos/umchkHwkdyM

Kavárna nebo bordel?

Kontroverzní, nestoudný, nový a lidi bouřící projekt se inspiroval ženevskou kavárnou, která funguje na prakticky stejném principu. Kromě toho, že kavárna některé lidi pobuřuje, má zřejmě podnik určitý potenciál vybudovat si stálou klientelu. Podnikatel Bradley Charvet, který si tuto kavárnu v Londýně otevřel, dokonce věří v expandování do celé Británie.

Barokně stylizovaná, 150 metrů čtverečních velká kavárna, bude svým zákazníkům nabízet vybrané lahůdky z pečiva či cukrovinek, kávu a samozřejmě také iPad, na němž si budou moci z katalogu vybrat dívku, jež jim provede orální sex. Základní cena za spojení kávových a orálních radovánek je stanovena na 50 liber, tedy v přepočtu asi na něco přes 1500 korun, za každých započatých dalších patnáct minut bude účtován extra poplatek ve výši deseti liber.

20

Je to legální?

Zřejmě dobrá otázka. Je vcelku zřejmé, že nestandardní kavárna s kontroverzními službami bude stát někde na pomezí šedé zóny legality. Prostituce jako taková je sice ve Velké Británii legální, nicméně provozování nevěstinců už patří mezi nezákonné činnosti. Kam tedy přesně spadá obyčejná kavárna, která rádoby nevinně nabízí ke kávě zákusek a orální sex? Zakladatel Bradley Charvet nicméně důsledně trvá na tom, že cokoliv ve spojitosti s jeho Fellatio Cafe je legální a ošetřeno v rámci platné britské legislativy.

16
Zakladatel kavárny Bradley Charvet.

Lukrativní umístění

Nová kavárna má být otevřena nedaleko stanice londýnského metra Paddington, která plní úlohu dopravního uzlu. Výhodnému umístění se Fellatio Café těší také díky tomu, že v se blízkosti nachází hotel Hilton a i v okolí jsou rozesety malé hotýlky a penziony. Neustálý nový přísun zákazníků a návštěvníků je tak bravurně zajištěn.

Neotřelý koncept kavárny má velkou šanci na úspěch. Když v Londýně otevíral podnik, v němž mohli návštěvníci konzumovat jídlo nazí, okamžitě bylo zapsáno v objednávkovém listě na 50 tisíc rezervací dopředu. Na otázku, zda jsou na podobný nával připraveni také realizátoři Fellatio Café, odpovídá Charvet tím, že nikdy není problém expandovat a vytvořit více poboček po Londýně nebo celé Británii, aby byla uspokojena poptávka.

19

A proč se podnikatel rozhodl právě pro spojení kávy a sexu? „Je to jednoduché,“ odpovídá Bradley Charvet. „Káva je momentálně společensky oblíbená. Kdybychom servírovali zmrzlinu, riskovali bychom odliv zákazníků, kteří drží dietu.“ Podle Charveta nebude kavárna navíc servírovat žádný alkohol, jen pečivo, cukrářské výrobky, kávu – a něco málo navrch.

Zdroj: Independent UK

Foto: Independent, Unsplash/Toa Heftiba, Adam Przewoski, James Garcia