Seznam se s novým modelem tenisek, který se jmenuje adidas Palace Pro a kterej vznikl, jak už z názvu vyplývá, ze spojení značek Adidas a Palace. Není to poprvé, co ze spolupráce těhle dvou labelů vylezly tenisky, ale tenhle model je jinej, lepší. Boty jsou sice určený na skejtování, ale kdo říká, že si je nemůžeš vzít jen tak?

Inspirace legendama

Oba dva modely byly navrženy pro známe londýnské skejťáky Bennyho Fairfaxe a Chewyho Cannona. A protože jsou boty určené na skejtování, mají třeba speciální patku TPU (zkratka pro termoplastický polyuretan), která by měla nohu při tomhle pohybu podporovat. Těžko říct, jestli to pomůže, ale vypadá to minimálně dobře. Model má výraznější vzorovanej jazyk a zajímavou podrážku, která je z boku průhledná a zespoda má roztomilej vzorek. Oba dva modely se začly prodávat 17. listopadu, dostupné by měly být v adidas prodejnách a na www.adidasskateboarding.com . Cena tenisek bude 120 dolarů, což vychází zhruba na 2 690Kč.

Benny Fairfax

Benny je čtyřiatřicetiletej skejťák z Británie, o kterým je hrozně těžký najít jakýkoliv informace. Naštěstí má v dnešní době každej instagram a z toho se dá něco vyčíst. Je jasný, že se skejtování věnuje dost dlouho (nejenom podle věku), s Palace má úzkou spolupráci taky nějakej ten pátek. Krom toho, že má podle všeho pořádný afro, který shazuje a schovává pod kšiltovku, tak je to taky pěknej sympaťák, co má za ženu hezkou blondýnu. Bota pro něj navržená má hrdě na svým boku jeho jméno a její modrobílá kombinace vypadá skvěle.

Chewy Cannon

I Chewy patří do týmu jezdců značky Palace, adidas a dalších. Z jeho instagramu toho tolik nevyčteš, ale zjistíš třeba to, že má rád seriál Přátelé, párty a jeho život naplňuje všechno kolem skejtování. Boty, nosící na jednom boku jméno Chewy a na druhém Cannon, jsou černé, doplněné o bílé prvky adidas s neonově zelenou podrážkou.

Zdroje:
www.sneakernews.com
www.sidewalkmag.com