Přinášíme vám další sexy kousek, tentokrát z exotické Jižní Ameriky. Zdá se, že se v Kolumbii nerodí jen Shakiry a o sexappeal tam není nouze. Tentokrát nás ale vzhled této divoké kočky, Daniely Gutierrez, možná až trošku zaráží. Jasně, na pláži bychom se za její dokonalostí určitě otočili, ale při podrobnějším prozkoumání jejího tělíčka na fotkách si nejsme tak úplně jistý, jestli je tahle holka z masa a kostí, nebo pochází z jiné planety. No, podívejte se sami.

Myslíme si ale, že kromě masa a kostí tam bude i trošku plastu. Jasně, dokonalost je fajn, ale když je až takto okatá, není to úplně oukej. Její zadeček je možná bezchybný, ale je tahle bezchybnost podpořená implantáty vůbec přitažlivá? Na umělé poprsí jsme si už zvykli, botox ve rtech a nastavené vlasy taky překousneme, ale co je moc, to je moc. No každopádně proti gustu žádný dišputát a vy si můžete u pohledu na její nadpřirozené tělo pěkně odpočinout.

Daniela-Gutierrez-5 Daniela-Gutierrez-4 Daniela-Gutierrez-3 Daniela-Gutierrez-1 Daniela-Gutierrez-2 Daniela-Gutierrez-6 Daniela-Gutierrez-7 Daniela-Gutierrez-8 Daniela-Gutierrez-9 Daniela-Gutierrez-10 Daniela-Gutierrez-11 Daniela-Gutierrez-12 Daniela-Gutierrez-13 Daniela-Gutierrez-14 Daniela-Gutierrez-15 Daniela-Gutierrez-16 Daniela-Gutierrez-17

 

Instagram D. Gutierrez