dan na lodi

Naprosto nezvladatelně sexy chlap, na jehož Instagramu najdete všechno, o čem sníte (hlavně teda muži): ženy, alkohol, zbraně, auta, fotky z cest a honosná sídla s neuvěřitelnými výhledy, takový je Dan Bilzerian.

Kdo to vlastně je? Pokud ho ještě neznáte (což je až obdivuhodné), stačí zadat do vyhledávače jeho jméno. Google tohoto muže zná moc dobře, tomu věřte. Najdete zde fotografie s polonahými ženami, se zbraněmi, videa z těch nejluxusnějších vil na světě, ale především jeho profil na Instagramu, který v tuto chvíli sleduje přes 19 miliónů lidí a který se rozhodně neřídí heslem Všeho s mírou!

Co za tímto životem stojí?

Otázkou je, kde se všechny ty prachy berou? Příběh o chlapci z chudé rodiny to asi nebude. Údajně Dan v začátcích čerpal z fondů svého otce, které mu svěřil. Ovšem špinavost těchto peněz mluví za vše. Otec Dana skončil dokonce kvůli zpronevěře ve vězení.

Slovy Dana Bilzeriana: Musel jsem prvně zkrachovat, abych si začal peněz skutečně vážit.

Dan musel prý prodat všechny své zbraně, protože zkrachoval. Nynější původ peněz s jistotou nelze určit. Na internetu však najdete mnoho informací o tom, že Bilzerian své peníze získal výhrou v pokeru. Dalším zdrojem příjmů je Blitz Fantasy – můžete se zde zaregistrovat a hrát třeba i přímo o peníze. Jeho dlouhodobou rentou je však s největší pravděpodobností především to, že je přímou součástí mnoha společností, ve kterých jsou investovány tučné sumy zpronevěřených peněz jeho otce. Každá věc má rub i líc, že ano? A jinak tomu není ani u bezstarostného a svobodně vyhlížejícího životního stylu Dana Bilzeriana.

Užívat si života je snad trestné?!dan na lodi

Na jeho Instagramu je přehlť všeho, co může každý muž závidět. Bilzerian si na nikoho nehraje, nepotřebuje to. Buď si ho zamilujete anebo ho jednoduše nenávidíte za to, jak s lidmi jedná, za to, jak si bezstarostně užívá, když se jinde lidé doslova trápí hladem a chudobou, nebo jak si užívá přítomnosti tolika žen, kolika se mu zlíbí.

Dan Bilzerian v sobě rozhodně nosí divoké zvíře, které se kdysi i on snažil několikrát zkrotit prostřednictvím námořnického výcviku. Tím však ani jednou neprošel – údajně proto, že ohrožoval bezpečnost na střelnici… Tahle divokost k Danovi tak nějak patří – je dravec, který si se svými oběťmi slastně pohrává.

Ženy – okolo Dana uvidíte vždy minimálně jednu

zbraně

 A ačkoliv ho možná i vy považujete za h****o, které si neváží věcí, mrhá vším, co svět nabízí, co kdybychom se na něj zkusili podívat z úplně jiné perspektivy. Připraveni?

Dan Bilzerian by mohl být osobou, na kterou byste si měli všichni vzpomenout, až budete padat na kolena a nebudete moci vstát. Proč zrovna na něj? Proč myslet na chlapa, který má vše? Protože dělá to, co chce, co mu přijde správné, co má rád, aniž by o tom diskutoval s jinými lidmi, styděl se nebo řešil, co si o něm řeknou ostatní. V dnešní době lidé nedělají skutečně to, co chtějí, ale to, co by chtěli ostatní, nebo to, co jim přijde společensky přijatelné.

Vlastně bychom možná všichni byli jako Dan Bilzerian, kdybychom odhodili ty masky, kterými si téměř celý život kryjeme tváře.

Bilzerian je rozhodně člověkem, který je nechutně bohatý a užívá si to. Jeho bohatství je ovlivnitelné, polapitelné a zničitelné. Jsou ale také jiná bohatství. A ta vám nikdo nevezme.

Zdroj