Protože nastupuje nová éra gamingu, americký gigant Marvel nemůže zůstat pozadu. I on se snaží zaujmout na poli virtuální reality a rozšiřuje svůj sortiment o hrdiny v jeho filmech dosud nevídané.

Chcete být Captain Marvel? Mimozemšťany/Skrully ozářená hrdinka, která dokáže létat a střílet fotonové paprsky? Nebo Lockjaw, trochu přerostlý buldog, který se představí až v nadcházejícím Marvel blockbusteru Inhumans?

Není problém.

A pokud by se vám třeba stýskalo po starých známých, můžete být třeba Hulk. A pokud nemáte komplexy z výšky a baví vás nosit zbraně těžší, než jste vy sami, pak je tady vždycky Rocket z filmu Guardians of the Galaxy. Pro ty, kterým chybí troška toho fekálního humoru, tvůrci nově oznámili, že se vrátí i populární Deadpool. 

Stačí si pořídit jen takovou malou, trošku dražší hračku (Oculus, který hru vyvíjel, vám ji jistě rád prodá) a můžete s přáteli zachraňovat svět. Drtit, pálit, střílet, létat – vše je dovoleno a Oculus slibuje do budoucna ještě víc. Zkrátka, co by Marvel pro zábavu svých zástupů nadšenců neudělal.

Noví příchozí

Kvitujeme s povděkem, že se konečně začínají dostávat ven i hrdinové, které se zatím v Marvel Studios nerozhodli uvolnit ze zajetí komiksu, jako už zmíněná Captain Marvel. A doufáme, že se dočkáme dalších. Třeba nového komiksového Spideyho: Milese Moralese nebo Jennifer Walters aka She-Hulk.

Takže, až vám nebude stačit svět kolem vás, a snad ani nerdění v komiks-stóru, tahle díra v realitě vám nabídne nové možnosti jak zabít čas a taky pár nepřátel. Ideálně v doprovodu nějaké té party.

Marvel Powers United VR je tu od toho, abyste už nikdy nechránili svět sami.

Foto: © Marvel Studios, © Oculus