Žhavé radovánky v kabině osobního auta dopadly nečekaným ochlazením. Jednatřicetiletý muž a o dva roky mladší žena sjeli při intimních chvílích v autě do zamrzlého jezera.

Jeden z dvojice při hrátkách zavadil o řadicí páku a vozidlo se rozjelo na zamrzlou vodní hladinu, oběma se naštěstí podařilo z auta včas vyskočit. Mluvčí královéhradecké policie Lenka Burýšková uvedla, že dvojice k jezeru přijela v sobotu odpoledne, kvůli mrazivému počasí nechali milenci zapnutý motor.

Při hrátkách však neúmyslně jeden z nich zavadil o řadicí páku a vozidlo se rozjelo. Než se vozidlo propadlo ledem do vody, stačili z něj naštěstí vyskočit. Ke zdánlivé smůle měli však obrovské štěstí, neboť si tím pravděpodobně zachránili nejen zdraví, ale i život,“ uvedla mluvčí.

jeep-833206_1280

Policisté na místo vyjížděli v sobotu večer, společně s hasiči zjistili, že vůz je zhruba 15 metrů od břehu přibližně v pětimetrové hloubce. Policie případ zaevidovala jako škodnou událost, potopený automobil vyprostili v neděli z ledové vody potápěči pardubických hasičů. Mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková dnes ráno uvedla, že se řidička se svým spolujezdcem pravděpodobně rozhodli přejet zamrzlý písník.

Zdroj: ČTK

Foto: Pexels.com, Pixabay.com