Vytáhněte kapesníčky, pochybujte o lásce na celý život. Konec jednoho z nejznámějších párů je opravdu tady.  

Brangelina. Spojení dvou výjimečných herců, krásy, šesti dětí a představy amerického luxusu a osudu. Jejich záři už se mohli vyrovnat maximálně David a Victorie Beckhamovi, kteří konečně přijdou o konkurenci a vyhrají korunku nej páru. Bohužel, smutné zprávy už potvrdil také hereččin právník Robert Offer, který věc tlumočil médiím. Angelina prý podala návrh už v pondělí pro nepřekonatelné rozdíly a vše učinila pro dobro rodiny.

Once a cheater, always a cheater.

Herci spolu začali randit už v roce 2004, poté, co se poznali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi. Pitt byl v té době ženatý s další známou herečkou Jeniffer Aniston, známou hlavně ze seriálu Přátelé. Náklonnost tedy tutlali až do rozvodu v roce 2005, kdy konečně společně vyšli na veřejnost. Dlouho ale trvalo, než si řekli „trvalé“ ano. Svatba se konala teprve před dvěma lety a jak je vidno, spíše jim ublížila. Jolie tak končí už třetí nezdárné manželství, hned po Billy Bob Thorntonovi a Johnny Lee Millerovi.

brad-ang-8

Šest dětí, dohromady tři adoptované – Maddox, Pax a Zahara, a tři biologické – Shiloh a dvojčata Knox a Vivienne, se tak zařadí do skupiny s odloučenými rodiči. Jolie zároveň požádala o jejich svěření do své péče s tím, že je bude otec moct kdykoliv navštívit.

Jaké nepřekonatelné rozdíly? Ptají se fanoušci po celém světě. Pár přece pokaždé vypadal šťastně a evokoval v nás představu něčeho, co bychom v budoucnu taky chtěli zažít. Část svých pochyb ale Jolie nejspíš ztvárnila ve filmu U moře, který vyšel minulý rok. Zahráli si v něm oba manželé a jedná se o vztahové drama. Pár, který se v jednom francouzském hotelu snaží napravit všechny křivdy mezi sebou. Ze sex appealem, zamilovaného páru na unavenou, dýmající hromádku prožili přeměnu alespoň na plátně už loni.

 

V reálném životě všemu nejspíše přispělo ještě hereččino zapálení pro charitu. Ze strachu před rakovinou také prodělala v roce 2013 amputaci prs a o dva roky později odstranění vaječníků a vejcovodů. Možná i díky tomu ztratil tento pár svůj hnací náboj.

A co na to fanoušci? Společnost se vlastně roztrhla na tři tábory. První z nich oplakává konec význačného vztahu a dnešek prožívá zalezlý v posteli s balíčkem kapesníků a filmem Pan a paní Smithovi. Ti, kteří Pittovi zazlívají rozvod s herečkou Jeniffer Aniston vyrukovali se všemi jejími gify a zaspamovali polovinu twitteru. Internetem totiž otřásá zatím nepodložená zpráva, že i tento rozvod má na svědomí třetí osoba, další kráska sápající po hercově tvářičce. Tou má být Marion Cotillard, se kterou natáčel film Spojenci, který má koncem listopadu přijít do kin. Další nepodloženou informací je i to, že spolu možná čekají dítě. Once a cheater, always a cheater. Znáte to. A posledními je tábor skládající se většinou z ženského pokolení. To oslavuje konec vztahu jako novou možnost ukořistit si Brada pro sebe.

giphy

snimek-obrazovky-4

snimek-obrazovky-6

snimek-obrazovky-7

snimek-obrazovky-8

snimek-obrazovky-9

Zdroj: BBC

Foto: spyhollywood.com, independent.co.uk, Twitter