doller

Každý asi vlastníme diář – ať už ve svém chytrém telefonu nebo ten klasický papírový, do kterého si píšeme poznámky ručně. Obyčejným diářům, se zdá, už ale odzvonilo: teď je tady DOLLER!

Dollerová sezóna

doller

Ještě Doller neznáte? My vás seznámíme:

  • Jde o diář, který můžete začít používat třeba i uprostřed roku.
  • Rozměry odpovídají prostoru, který můžete využít – 210 x 135 mm.
  • Jestliže se snažíte žít ekologicky, potěší šetrný papír s certifikací.
  • Design a elegance Dolleru rozhodně nechybí.
  • Diář pochází z české výroby.

Za málo peněz hodně muziky

Ačkoli se často stává, že se jako český národ globálně vyhýbáme novým, netradičním věcem, tento motivační diář nás neskutečně oslovil, protože jeho téměř neustálý status: Vyprodáno! mluví za vše. Muži, kteří však za tímto úžasným projektem stojí, se snaží, aby byl k dispozici každému, kdo o něj má zájem, proto také probíhala po celé září akce Poštovné zdarma!, kterou lidi nalákali ještě více ke koupi Dolleru a navíc jim darovali ještě možnost učinit tak, aniž by museli platit poštovné.

V této chvíli jsem patřila mezi ty, kteří by byli schopni o Doller žadonit. Ale stačilo se zmínit před rodinou, a tak mi Doller nadělili k mému svátku. A k mým rukám přišel 4.10. a to čekání rozhodně stálo za to!

doller přehled

3 věci, které na Dolleru oceníte

Prostor

Každý má v rámci svého diáře odlišné priority – někdo potřebuje mít každý den na jedné stránce, nejlépe i s možnosti připsat si k určitým časům určité schůzky, deadliny a další důležité informace. Jiným zase stačí mít na každý den jen 2 řádky, ale naopak zase potřebují vidět celý týden před sebou, aby si mohli zorganizovat čas apod. Doller potěší zaručeně obě skupiny: jednak jsou v diáři týdenní přehledy a jednak je každý den také hodinově rozlišen, a tak si tam můžete napsat také různé časově omezené schůzky a efektivně svůj čas využít.

Ale tímto jsme neskončili! Před každým měsícem je i celoměsíční shrnutí, kde si můžete na každý den napsat to nejdůležitější, co potřebujete mít na očích a nezapomenout na to – místo je zde i na kreslení.

Motivace

Klasické diáře nám pomáhají rozvrhnout čas, zorganizovat schůzky, ale nic navíc. Tento motivační diář Doller je nejen diářem tak, jak ho známe, ale také takovým průvodcem vlastními sny, plány i životní motivací. Prostřednictvím úžasně specifikovaných stránek s inspirujícími citáty známých osobností na začátku měsíce, stránek se splněnými i nesplněnými cíli i pozitivy do budoucího snažení. Stránky poznámek jsou složeny nejen z řádků, ale také čisté strany, kam si můžete sketchovat nebo kreslit všechno to, co jste za měsíc zvládli nebo co zvládnout ještě chcete.

vize doller

Design

Častokrát se stane, že vás diář uspokojí, co se týče jeho obsahu, rozvržení apod., ale vnější obal je naprosto slabý,  mnohdy i nevzhledný. Ve srovnání s jinými je Doller také designově velmi povedeným kouskem. Decentní černá je elegantní a navíc vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Palec nahoru má diář také za to, že se jedná o syntetickou koženku – to potěší především ty, kteří neholdují kůži, kožichům apod.

 

 

doller tyden

Já osobně jsem si Doller zamilovala, má v sobě všechno, co jsem si kdy o diáři vysnila – mohu v něm sketchovat, mohu si efektivně organizovat čas a trávit tak velké množství času se svou rodinou a přáteli a věnovat se i aktivitám, které mám ráda. Příjemným překvapením (dobře, překvapení to pro mne nebylo, už při prvním prohlížení stránek Dolleru jsem měla prostudovaný celý diář :D) je kapsa na zadní straně desek – tam si můžu přidávat např. dopisy pro svou kamarádku, se kterou si píšeme (ano, v době internetu, emailu a SMS si posíláme dopisy), nebo také na různé poznámky, vizitky, obrázky nebo i suvenýry.

Doller je trefou do černého v tom nejlepším slova smyslu. Záleží ale také na prioritách člověka – někdo si takový diář kvůli ceně nepořídí, jiný dá přednost všem těm benefitům, které Doller nabízí.

Takové rozhodnutí už je na vás. Ať už se rozhodnete jakkoli, přejeme vám, aby vaše cesta za sny  byla tou nejzajímavější ve vašem životě a stála rozhodně za to cestování.

Zdroj