Každá žena touží po muži, který ji bude nosit na rukou, bezmezně milovat a dávat jí vše, co je vůbec možné dát. Jak takový muž vypadá?

Být ideálním mužem, kterého ženy neopouštějí, není ani trochu snadné. Naštěstí to ale není ani nereálné. Nečekejte, že by všechny ženy na světě hledaly prince na bílém koni. Většina žen hledá jen hodného parťáka, který jim bude umět naslouchat a dokáže jim být oporou v těžkých chvílích. Jaké vlastnosti by tedy měl mít muž, kterého by žádná žena nikdy neopustila?

1. Empatie

Schopnost vcítit se do pocitů druhého staví muže jednoznačně do toho nejlepšího světla. Snad každá žena totiž potřebuje po svém boku někoho, kdo ji dokáže podpořit, utěšit nebo uklidnit, pokud bude potřeba. Ne každá totiž potřebuje mít doma sobce, který jí bude slepě organizovat život.

05

2. Galantnost

Ne že by bylo potřeba mít perfektně nastudovány všechny Špačkovy spisy, ale drobné galantní detaily se prostě cení. To, že jí občas podržíte dveře nebo pomůžete do kabátu, znamená jednoznačné plus.

3. Charakter

Nedá se sice říct, že by byl charakter přímo vlastností, ale je zkrátka tak nějak očekáváno, že muž bude po boku své ženy vykazovat jakési zdravé sebevědomí a bude umět vyjádřit svůj názor. Vždy by se ale měl chovat charakterní a správné chování.

06

4. Komunikativnost

Bez té to zpravidla nejde. Jistě, některé dámy dávají přednost introvertním typům, ale nikdy není na škodu, když se máte se svou polovičkou o čem bavit. Jde o to, že je fajn mít přehled, zajímat se o nové věci a umět se o nich poutavě bavit. Pak vám bude „zobat z ruky“ úplně každá.

5. Kulinářské umění

Nemusíte být žádný Gordon Ramsay, ale když jí tu a tam budete umět uvařit k večeři i něco víc než párky a čaj, určitě si šplhnete. Muže, kteří se vyznají v kuchyni, totiž všechny ženy ve skrytu duše obdivují.

07

6. Vyřešená minulost

Není to tak úplně vlastnost, ale víme, o co se jedná. Nikdo nechce být s mužem, který vlastně neví, co chce a nedokáže se s tím vypořádat. Žít se stínem bývalé přítelkyně je prostě těžké pro každou ženu.

7. Pravdomluvnost

Ta by měla být ceněna úplně nejvíce. Nejhorší věcí ve vztahu totiž je, když nemůžete svému partnerovi důvěřovat. A proto se držte hesla, že lhát se nemá. Věřte, vaše vztahy pak budou rozhodně spokojenější.

Foto: Unsplash/Everton Vila, Henri Meilhac, Harli Marten