Následujících pět ukazatelů může mužům napovědět, nakolik bude jejich nový objev náruživý. Podle jednoduchých pravidel tak můžete ověřovat a zjišťovat cenné poznatky ještě před samotnými žhavými chvilkami.

#1 Polibky

Každý muž by měl věnovat zvýšenou pozornost tomu, jak odvážná je jeho polovička při prvním polibku. Pokud nesměle používá jen špičku jazyka a celou líbací akci po chvíli ukončuje, je to pomalu důvod k tomu začít se obávat nejhoršího.

Nicméně pokud vás líbá mírně vlhkými a měkkými rty, smyslně a nekonečně, můžete se těšit na pořádně žhavou jízdu!

sexy 01

#2 Boky

Muži milují sledování svůdného vlnění ženských boků při chůzi. A mají k tomu evidentně velmi dobrý důvod. Způsob, jakým žena používá své boky, vypovídá o tom, jak dobře ovládá své spodní končetiny. Pokud s nimi tedy dokáže hýbat ve vertikální poloze, bude jistě také velmi dobře vědět, jak je rozpohybovat horizontálně.

Mnohé ženy posuzují atraktivitu a postelové schopnosti mužů podle toho, jak tančí. A totéž platí i opačně. Vezměte ji tancovat a sledujte tu hru těla.

dancer-883431_1920

#3 Doteky

Muž se také na prvním rande může mnoho dozvědět, pokud bude sledovat způsob, jakým se ho žena dotýká. Žena, která se jej se samozřejmou lehkostí bude dotýkat na veřejnosti, projeví za zavřenými dveřmi ještě vyšší a žhavější level doteků. Něžné a nenápadné hlazení a dotýkání v restauraci tak může v ložnici přerůst v opravdovou vášeň.

Nicméně třeba žhavý objev, s nímž ve víru vášnivého tance strávíte lechtivý večer v klubu,  může nakonec překvapit nečekanou strnulostí a chladností.

sexy 02

#4 Zvučnost hlasu

Pamatujete, jak ve filmu Když Harry potkal Sally  předstírala Meg Ryan orgasmus uprostřed restaurace? Ne, nechystáme se diskutovat o tom, zda mohou nebo nemohou muži poznat, jestli jejich partnerka simuluje orgasmus. Důležité je, že Meg v oné scéně působila jako nejvíce sexy žena pro každého muže, zejména proto, že ukázala, že za to prostě stojí.

Zvuk ženského hlasu a způsob, jakým se žena slovně vyjadřuje, zlepší a podpoří do jisté míry i vaše postelové soužití. Věnujte pozornost hlasovým projevům jakékoli ženy a budete schopni si utvořit představu, jak se dokáže projevovat při sexu. Upřímně, neexistuje žádná žena, která by věděla, jak to dělá, že svým hlasem přitahuje muže. I když její projev je třeba právě ten, po kterém muži šílí.

smích

#5 Nadšení

Protiklad k oblíbenému předsudku – muži na rande nechtějí konverzovat výhradně o sexu. Nicméně malé naťuknutí tohoto tématu ve vhodné chvíli zvýší erotické napětí v páru asi tak o sto procent. Navíc, když žena už na první schůzce vysílá jasné signály, ať už oblečením nebo vyzývavým chováním, dodává jí to určitý punc lacinosti.

Muži milují ženy, které jsou tak trošku stydlivé mluvit při prvních schůzkách o erotice a sexu. Když však po několika schůzkách dojde na bližší seznámení, odhalí vám taková žena mnohdy překvapivě pestré a zajímavé možnosti.

Ne každá žena, která za to stojí, s vámi bude mít sex během prvních několika schůzek. Ale pouze taková žena, která za to stojí, vás donutí vydržet a počkat si na správnou chvíli.

Zdroj: Urbasm.com

Foto: Pixabay, Pexels