Irsko je turisty poněkud podceňované, což je ale obrovská škoda. Svou nespoutanou přírodou a dlouholetou historií totiž může Irsko ohromit nejednoho návštěvníka. Podívejte se sami!

Nádherné ostrůvky, malebné pobřeží a dechberoucí zálivy nejsou tím jediným, i když velmi významným turistickým lákadlem. Velmi pohnutá je také irská historie, která na návštěvníky dýchá prakticky odevšad. Každý hrad, větrný mlýn či vřesoviště má svůj příběh, který stojí za to vyslechnout. Tyto příběhy se tradují z generace na generaci, a i proto mají své kouzlo.

Podívejte se s námi na nádherné a emotivní fotografie, které vás přesvědčí, že Irsko je jedinečná volba k vycestování!

AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-20 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-21 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-19 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-18 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-12 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-13 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-14 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-15 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-16 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-11 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-10 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-09 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-08 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-07 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-06 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-05 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-04 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-03 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-02 AD-Heres-Why-You-Definitelt-Need-To-Visit-Ireland-01

Zdroj: Architecture & Design