Lhát se nemá, ale tajnůstkaření je povoleno. A my ženy jsme v tom přebornice. Co by žádná žena svému muži nikdy nepřiznala?

Soužití v páru a trvalý vyrovnaný vztah jsou krásné věci, které mají určitá pravidla. Jsou ale věci, u nichž je asi lepší nechat pod rouškou tajemství. Zkrátka a dobře není vždycky výhra o tom druhém všechno vědět.

A stejně jako muži mají před svými partnerkami svá malá tajemství, mají také ženy svou pomyslnou tajemnou komnatu, do které zamykají některé informace. Co by tedy žádná žena svému muži nikdy nepřiznala?

eye-716008_1920

1. Že pravidlo tří platí

To znamená, že když vám řekla, že před vámi měla jen dva partnery, dost možná jich bylo více, ale ona se jich víc stydí přiznat. A tak se říká, že od mužových přiznaných předchozích partnerek a „zářezů“ je k dopracování se k reálnému číslu potřeba tři ubrat, v případě ženy je nutné zase tři potenciální partnery přidat.

2. Že spí ve vytahaném pyžamu

I když jsou vytahaná trička na spaní nejlepší, jen málokterá žena to přizná. Pro vás a vaši návštěvu bude mít připravené nádherné košilky, ve kterých sebou ale bude celou noc šít a těšit se na svůj vytahaný kousek.

ženaa

A stejně, pokud byste její tajemství odhalili, bude vám zarputile tvrdit, že se jedná o hadr na podlahu. Buďte za to rádi, protože v momentě, kdy to přestane zapírat, tak jste spolu nejspíš už pěkně dlouho.

3. Že si tajně schovává malé věci

A doufá, že do nich jednoho dne zhubne. Většinou se to nestane a ona je po deseti letech nešťastně vyhodí, aby si mohla pořídit nové, o dvě čísla menší kousky.

4. Že ta kabelka stála mnohem víc

Protože zkoumavý a podezíravý mužský pohled na nové ženské módní úlovky je spalující a ženy díky němu naprosto přesně vědí, jak se asi tak cítí grilované kuře. A proto občas zvolí rafinovanou lest: Přiznají partnerovi zhruba polovinu až třetinu ceny nového kousku a doufají, že je jejich miláček neodhalí.

ženaaa

5. Že nikdy není nenalíčená

To samozřejmě neplatí u všech žen a ve všech případech. Nicméně to, co muži považují za krásný přirozený a nenalíčený obličej, je výsledkem dlouhého procesu líčení ala „nude look“. Takže i když to vypadá nenalíčeně, tak ty šminky ve hře prostě pořád jsou.

6. Že neumí vařit

Nebo že neumí dobře vařit. Protože spojení vaření a ženy je pořád tak trochu stereotyp, který naši společnost neopouští. Jasně, časem její kuchařská nepolíbenost zřejmě vyplave na povrch, ale zpočátku bude své kuchařské nezdary omlouvat bravurními výmluvami.

Ať žije instantní kuchyně!

ženaaaa

7. Že slzí u Pošty pro tebe

Protože vám s největší pravděpodobností nepřizná ani to, že se na takový „televizní poklesek“ dívá. A že ji to dojímá, to už vůbec ne.

Stejně jako byste neměli nikdy zjistit, že ve vaší nepřítomnosti tajně a vzrušeně louská 50 odstínů šedi, ačkoliv navenek takovým laciným brakem opovrhuje. A že navíc ve skrytu duše touží po naplnění erotických fantazií načerpaných ze zmíněné literatury.

8. Že má tajnou zásobárnu sladkostí

I když se před vámi tváří, že je zásadová a čokolády se nedotkla už aspoň deset let. Můžete si ale být jisti, že někde v bytě je ukryta tajná skrýš, v níž by se pár bonbónků a čokoládiček rozhodně našlo.

9. Že si tu a tam dá víno sama. Bez vás

A stráví tak osamělý domácí večer se sklenicí nebo láhví červeného. Ale nepřizná to, protože to by pak přece vypadala jako samotářský alkoholik.

žena

10. Že si občas napíše pár řádků s kamarádem

Nevinně zaflirtuje a uklidní se, že to ještě pořád umí a funguje to. Sama pro sebe to hodnotí jako nevinné, ale v hloubi duše tuší, že její muž by to zřejmě hodnotil trochu jinak. A tak se tím prostě zbytečně nechlubí.

Foto: Pixabay