Amerika je jedna velká televizní show. Jako Češi nakupují rohlíky, Američani se dívají na televizní show, a stále jich přibývá. Jednou z novinek je právě i „What Would Diplo Do?“.

O Diplovi bez Dipla

Seriál má na starosti Brandon Dermer a James Van Der Beek, který právě hraje hlavní roli Dipla. V příběhu tedy sám Diplo nehraje, a jak on říká, není ani o něm jako o člověku. Postava je totiž založená na jeho obrazu ze sociálních sítí, kde si Diplo nebojí občas do něčeho rýpnout nebo hodit nějakej diss. Jako příklad můžeme použít jeho hate na DJ Zedda kvůli hudbě, kterou vytvořil pro reklamu M&M’s. Diplo na twitter vyslal větu: “Nebuď takovej pompézní poraženec, jo a vojel jsem ti holku.”

V roce 2014 Diplo také založil fond s názvem „Get Taylor Swift A Booty“. No, v kreativitě a na internetu se meze nekladou.

„This show isn’t a reflection of myself. It’s more of a reflection of my Twitter persona, which was always a joke. In the past few years, I left it alone because I didn’t think people understood the joke and took all my sarcasm seriously, so it wasn’t worth defending myself. But for a while it was pretty golden and this is a sort of social commentary on the social media and the EDM age.“

Je to venku

Seriál je pojat vtipně, následuje Diplovu personu při nahrávání, vystupování a dělání chyb jak náhodou, tak cíleně. Premiéra byla 3. srpna a venku už je pět dílů. Zahlídneme tam i Dillona Francise, tak se těšme, co se z toho vyklube.