Klasické lahve na vodu jsou nám důvěrně známé. Už od malinka nám je rodiče podávají s čajem, džusem, různými limonádami nebo vodou. Proč si tedy každodenní činnost – jakou pitný režim skutečně je – trochu neozvláštnit?

Doba Slimbottle je tu!

Jestliže už vás klasické kulaté lahve nudí a chcete vyzkoušet něco nového, pak rozhodně sáhněte po Slimbottle – lahev, za kterou hovoří její vzhled i smysl.

Design

Designově jde o velmi povedenou lahev. Má smysl a autoři v ní skloubili praktičnost s estetickým účinkem, protože elegantnost Slimbottle rozhodně nechybí! A co je dalším úžasným nápadem? Měnitelná víčka – ke každé lahvi dostanete 3 víčka, a to černé, bílé a průhledné, abyste ji využili nejen jako doplněk k vašemu looku, ale také abyste odlišili tekutiny, které v ní budete nosit.

slim

Praktičnost

Koncept lahve je tvořen tak, aby zamezoval tomu, že se vám lahev s pitím nevleze do batohu, tašky nebo zabírá hodně místa. Slimbottle je však lahví, kterou velmi prakticky umístíte např. mezi knihy nebo dokumenty a nebude vás ani přes batoh nebo tašku nepříjemně tlačit.

Velikost

Velikost A5 a A4 běžně u lahví rozhodně nehledejte, Slimbottle je na tom ale jinak. Ať už je to jakkoli matoucí, protože ihned nevíte, kolik se do lahve vejde vody, je tento neobvyklý formát docela líbivý. Víte alespoň, jak velkou tašku si vzít nebo naopak jak velkou lahev si pořídit.

A4 představuje 1250ml lahev, A5 750ml a verze MINI je naplnitelná 375 ml vody.

slimm

Sklo vs. plast

Slimbottle je vítanou novinkou na trhu s běžně dostupnými lahvemi na vodu. Proč? Je tomu tak hlavně proto, že je lehčí než její konkurenční lahve ze skla a zároveň je mírumilovnější k životnímu prostředí, protože je vyrobena z plastu Eastman Tritan. Ten je biologicky rozložitelný a navíc zdraví neškodný.

A když se člověk zamyslí, jak nejen v České republice, ale také jinde ve světě (a to jak na souši, tak i v oceánech) dělá plast neplechu a tvoří velké množství celkového odpadu. Proč tedy neulevit nejen sobě, ale také celé planetě?

Cena

I když se na první pohled zdá, že cena kolem 400 Kč je na lahev velmi vysoká, po hlubším zamyšlení je jasné, že člověk kupuje užitečnou věc, která mu poslouží ne na jedno použití, ale na stovky, ne-li tisíce použití. A za to teda tahle lahev rozhodně stojí! Navíc v poměru s cenami skleněných lahví jsme pořád na přijatelné ceně, no ne?

Zdroj: slimbottle.eu