Říká se, že muži vnímají svět vizuálně. Není možné je tedy vinit z toho, že když potkají nádhernou ženu, stanou se naprosto okouzlenými a bezbrannými bytostmi.

A na základě tohoto předpokladu, tedy že muži vnímají především vizuální vjemy, podléhají velmi často okouzlení krásnou a atraktivní ženou, kterou se snaží získat. Jenže i když se podaří a po vašem boku stojí překrásná bytost, rozhodně nemáte vyhráno. Podívejte se na 10 poněkud schizofrenických důvodů, proč vás může vztah s atraktivní ženou či dívkou stát nejen nervy.

1. Budete se bát, že vám ji někdo přebere

Vždycky budete mít tak trochu oprávněné obavy, že nejste jediní, kdo po vaší krásné polovičce touží. A tak se ji budete snažit hlídat a chránit si ji. A to je cesta do pekel, protože s takovou nebudete s postupem času dělat nic jiného, než žárlit a nervovat se.

Navíc, když si vzpomenete, jak snadno jste její číslo získali vy… tak se těm mužům vlastně ani nedivíte.

portrait-661997_1920

2. Budete se muset vyrovnat s dalšími muži

Zpravidla s jejími kamarády, kteří si také kladou za úkol střežit ji před milostnými zklamáními. Oni jsou totiž zpravidla prvními osobami, na jejichž rameno se vaše vyvolená půjde vyplakat. A bohužel, krásné ženy mají mnoho mužských přátel.

Pokud patříte k oné většině mužů, kteří se obtížně srovnávají s tím, že v blízkosti jejich milované se vyskytují další a možná i atraktivní muži, vytrpíte si ve vztahu s krasavicí své.

3. Proměníte se v posedlého žárlivce

Zcela logický důsledek předchozích bodů. Snad každý muž má v sobě kousek žárlivce, a krásná žena, o niž jeví zájem zástupy dalších mužů, vaši žárlivost ještě vygraduje.

A pokud se hrdě řadíte mezi benevolentní nežárlivce, tak vás právě nově nabyté zkušenosti s nejrůznějšími ctiteli a „kamarády“ pořádně vyškolí.

4. Nikdo si vás po jejím boku ani nevšimne

Pro mnoho lidí je tato drobná maličkost spíše výhodou než čímkoliv jiným. Jenže upřímně, bude vás bavit existovat ve stínu její dokonalosti a atraktivity? Stanete se v lepším případě něčím jako jejím pěkným doplňkem. A v tom horším budete sloužit jako odstrašující případ krásky a zvířete, za které vás její okolí bude mít.

Jak si jen někdo, jako je ona, mohla proboha vybrat někoho, jako jste vy, že?

face-1146038_1920

5. Lidé si budou myslet, že je s vámi kvůli penězům

Aneb první „logická“ a závistivá odpověď na otázku z předchozího bodu. A možná v lepším případě si budou lidé myslet, že je s vámi kvůli vaší bezkonkurenční výbavě.

Zkrátka a dobře, jakmile muži konečně budou schopni zavřít ústa, která jim otevřel údiv nad krásou vaší drahé polovičky, a ženy konečně popadnou dech, který jim vyrazila závist, začnou debatovat o tom, proč tak nádhernou ženu doprovází takový muž (vy).

A je upřímně úplně jedno, z jakého pravého důvodu spolu skutečně jste, můžete být úplně chudý a můžete mít ty nejušlechtilejší cíle… Ale lidé prostě drby milují.

6. Budete jednoduše manipulovatelní

A právě určitá vztahová nerovnováha je jedním z průvodních jevů ve vztahu s atraktivní a krásnou ženou, která si své přednosti navíc uvědomuje. Veškeré vaše žádosti a argumenty budou s glancem a noblesou zamítnuty, pokud se nebudou zamlouvat i jí.

Můžete ji zkusit poprosit, ale budete jí a těm jejím krásným velkým smutným a prosebným očím schopni někdy říct striktní ne?

woman-1209072_1920

7. Budete mít problém jí věřit

To není reflexe její nedůvěryhodnosti, ale vašeho problému. Ona může být sebevíc čestná, poctivá a věrná, ale vy budete vždycky tak trochu podléhat nejistotě a zcestným představám o jejím zahýbání, protože je to prostě kočka. A i kdyby jste nakrásně chtěli věřit a věřili jí, tak přece nikdy nemůžete důvěřovat houfu frajírků, kteří jí nadbíhají.

8. Nebudete si jistí

Protože když už nic jiného, tak vaše okolí vás bude stále znejisťovat. A další věc, jednou z nejméně atraktivních věcí na mužích je pro ženy mužská nejistota a nedostatek sebevědomí. Takže vaše byť nově nabytá nejistota se může stát jedním z posledních hřebíčků do rakve vašeho vztahu.

Je třeba nejistotám čelit a nenechat se jimi sžírat, protože právě tento postup může mít nešťastné následky.

9. Její ego může být problém

Obzvláště pokud je odmalička zvyklá slýchat o své jedinečnosti, kráse a dokonalosti. Dnešní svět je atraktivními ženami doslova posedlý a atraktivním ženám je jejich atraktivita neustále připomínána. Ano, i ona ví, že je atraktivní. Říkali a říkají jí to od osmnácti (a možná od dřívějška) až doteď.

girl-922621_1920

A právě tato podpora a vyzdvihování dokáží ženu pořádně ovlivnit. Jedním z efektů, které se mohou objevit, je až nezdravé sebevědomí. A najednou máte co do činění se sobeckým člověkem, který nedokáže přijmout ani kritiku, nakolik je třeba konstruktivní, ani jakékoli své pochybení nebo nedokonalost.

10. Můžete s ní být ze špatných důvodů

Protože se celkem snadno může stát, že přes její krásu a atraktivitu přehlédnete špatné vlastnosti její osobnosti. A pak se můžete přistihnout, že slepě obhajujete její sobectví nebo nevěru jen proto, že je přece úžasná a vy s ní chcete být.

Randění s krásnou ženou ale i přes všechna vyjmenovaná příkoří není zapovězeno, to je samozřejmě jasné. Je ale třeba dávat pozor na nástrahy, kterým můžete s atraktivní kráskou prostě podlehnout snáz. A tak mějte oči na stopkách a nepropadněte povrchnímu pozlátku!

Zdroj: Askmen

Foto: Pixabay