Když jsem hledala inspiraci pro přejatý článek, procházela jsem zahraniční lifestylové weby pro muže. Možná mě, stejně jako vás, zaujal nadpis článku, zaradovala jsem se a jala jsem se tuhle „bombu“ překládat. Po druhém bodu mi ale začalo docházet, že místo zajímavého výčtu vlastností superžen jsem narazila na úplně jiný skvost.

Finálně mě odrovnal bod, který vysvětluje ženský atraktivní úsměv jako kritérium pro posouzení osobní hygieny. To už mi tedy bylo skoro jasné, že jsem zase nenašla studii, jak být lepší ženou a dokonalejší a neodolatelnější partnerkou. Nevadí, k pobavení mi to docela postačilo. Teď se už ale musím jít náležitě postarat o svůj atraktivní chrup a pečlivě tříbit svůj smysl pro humor.

Při randění a hledání nového partnera obvykle hledáme určité vlastnosti, které jsou pro nás podstatné. I když je těžké najít skutečně reálně existující ideální ženy či muže, mohou se najít osobnosti, které disponují ojedinělým souhrnem ideálních vlastností.

Ženy obvykle hledají muže, kteří se jim věnují, jsou pozorní k jejich potřebám, jsou skvělí v posteli a navíc neuvěřitelně romantičtí – jaké ženy ale hledají muži? Online seznamka Girls date for free provedla průzkum na téma „Vlastnosti neodolatelných žen“, podívejme se tedy na sedm nejčastějších vlastností, které označili muži na ženách za neodolatelné.

Ženy vyzařující sebedůvěru

Muži nesnášejí neustálé ujišťování týkající se nejistot svých blízkých. Zpravidla je matou případy, v nichž se žena ptá, jestli svému partnerovi nepřipadá tlustá a při kladné (a pravdivé) odpovědi se uráží. Muže podle průzkumu přitahují zejména sebevědomé ženy, které si věří a své nedokonalosti neřeší.

Chytré a inteligentní ženy

Aby mohli partneři budovat dlouhodobý vztah, potřebují si spolu rozumět i na intelektuální úrovni. Pokud lidé nemají společného nic, o čem by si mohli povídat, je pravděpodobné, že jejich vztah skončí po několika nezávazných schůzkách. Muže zajímají ženy, které mají své vlastní názory a umí je použít v zajímavé konverzaci.

Ženy se smyslem pro humor

Muži zjistili, že ženy s nedostatkem smyslu pro humor se mohou postupem času stát nudnými. Někteří muži dokonce preferují schůzku s méně dokonalou ženou, která je dokáže rozesmát, než s nádhernou bytostí, která je svou dokonalostí unudí k smrti. Ženy, jimž byl dán vytříbený smysl pro humor, umí ukázat svou chytrost a sebedůvěru, což je pro muže neodolatelné.

Ženy s atraktivním úsměvem

I když to může znít povrchně, muže přitahují ženy, které se smějí skrz krásné, rovné a bílé zuby. Podle průzkumu Girls date for free je to způsob, kterým lze posoudit hygienické návyky potenciální přítelkyně.

Kariéristky

Stále se najdou muži, kteří preferují, aby jejich drahé polovičky zůstaly po svatbě doma a staraly se o děti a teplo rodinného krbu. Pořád ale narůstá počet mužů, kteří považují emancipované ženy-kariéristky za neodolatelné. Kladný vztah k budování kariéry o ženě vypovídá, že je chytrá, disciplinovaná a touží v životě něco dokázat. Muži mají rádi ženy, které pro sebe chtějí udělat něco víc, než jen čekat na toho pravého a poté se o něj starat.

success-1093891_1920

Ženy milující dobrodružství

Muži zpravidla nestojí o ženy, které jsou stydlivé nebo si v zájmu vlastního pohodlí nechtějí ušpinit ruce. Trávení veškerých schůzek v kinech nebo restauracích je poněkud nudné. Muži milují dobrodružné ženy, protože vyhledávání dobrodružných zážitků může upevnit vztah a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.

winter-985431_1280

Pohodářky

Muži si těžko budou užívat vztah plný nedorozumění a odsuzování. Nemají rádi ženy, které jsou příliš vybíravé a náročné. Je příjemné si občas dát párek v rohlíku ze stánku bez toho, aniž by jeden musel řešit hygienické standardy. Pro muže jsou sexy pohodové ženy, od dramatických královen se raději drží stranou.

Zdroj: Menslifestyleguide.co.uk

Foto: Pixabay.com