Mandatory Credit: Photo by James Fortune/REX/Shutterstock (803112cx) Hugh Hefner and Playmates at the Playboy Club, Various

Dnešní ráno obletěla světem smutná zpráva. Ve svých 91 letech zemřel zakladatel legendárního pánského časopisu Playboy, Hugh Hefner.

Hugh byl americkou ikonou, kterou doprovázely sexy mladé dívky téměř na každém kroku. Byl moderní P.I.M.P. se vším všudy. Zanechal po sobě 4 děti a o 60 let mladší vdovu, Crystal Harris.

Playboy

První výtisk Playboye vyšel v roce 1953 s nákladem 51 tisíc kusů. V České republice pak v roce 1991. Časopis se stal obrovským hitem a né jednou se již před rokem ’91 dovážel nelegálně i k nám. V roce 2015 se v magazínu rozhodli, že skoncují s nahotou, nicméně letos se obnažené dívky vrátily zpět na stránky časopisu, neboť Playboy uznal, že to k samotnému magazínu jednoduše patří. To se ovšem u české nezávislé verze nestalo, ta zůstala v rámci nahoty dívek vždy stejná. Do magazínu se svlékly například osobnosti jako Marylin Monroe, Madonna nebo Cindy Crawford.

 

Mandatory Credit: Photo by James Fortune/REX/Shutterstock (803112cx)
Hugh Hefner and Playmates at the Playboy Club,
Various