Po úspěšné kolaboraci s Drakem se v Jordan rozhodli spojit své síly i s houstonským rapperem Travisem Scottem. Cílem spolupráce bylo oživení modelu Jordan Trunner LX, jehož silueta byla poprvé představena v roce 2000.

Cactus Jack

Travis, který má nejspíše plné ruce práce s tvorbou nové music, poskytl pár dní zpět na svém instagramu první pohled na nové Jordan sneakers s dovětkem „Cactus Jack“ – což je i název jeho vlastního hudebního labelu. V rozhovoru pro oficiální Jordan blog se nechal slyšet:

„I didn’t want to do anything traditional. I’ve never seen the Trunner with so many colors on it. I wanted something different, to see that model differently.“- „Nechtěl jsem vytvořit něco tradičního. Nikdy jsem neviděl model Trunner s tolika barvami. Chtěl jsem vytvořit něco odlišného, aby byl model i odlišně vnímán“.

Release date?

Informací ohledně modelu moc není, jelikož nebylo oznámeno, zda boty vůbec vyjdou pro veřejnost, natož nějaké oficiální datum, kdy by to mělo být. Kolují i spekulace, že půjde pouze o „friends and family“ release, ale vyjádření od Jordan jsme zatím nedostali. Názory na design se jako vždy různí. Vy si můžete utvořit ten svůj dle přiložené fotografie.

 

https://www.instagram.com/p/BW0cOqdFgK_/