Rytmus sám sebe prezentuje jako bojovníka. A určitě je tak i mnohými vnímán. A kdo o tom do teď pochyboval, dostává metaforický direkt rovnou na bradu. Rytmus se dohodl s organizací XFN na tom, že na jedné z jejich akcí vleze do ringu a odboxuje regulérní utkání.

Agentura XFN se může pochlubit uspořádáním dosud největší akce na poli bojových sportů v ČR. Loňský galavečer MMA, na kterém v zápasu o šampióna těžké váhy „terminátor“ Karlos Vémola uškrtil Petra „Pínu“ Ondruše, zaujal i širší veřejnost. Nejde tedy o žádné nováčky, naopak o zkušené borce, kteří chtějí věhlas bojových sportů posunout ještě dál.

I proto dává tohle spojení s Rytmusem smysl. Ten je znám jako velký fanda MMA i boxu a především svou buldočí povahou, díky které se výzev nebojí. Takže to, že na nabídku boxerského utkání na některém galavečeru XFN kývl, nepřekvapí.

Mimochodem o spolupráci informoval na svém Instagramu, kam umístil logo XFN s komentářem a hashtagy: „Deal je dohodnutý, 2018 bude VELKÝ @xfightnights #MoneyFight #RytmusFight“

Boxerský zápas Rytmuse? To bude velká událost

Petr Kareš, promotér XFN a kickboxer, o plánované spolupráci mluví s nadšením: „Muž, který dokázal něco tak velkého v životě, muže dokázat cokoliv v ringu. Těším se na zápas Rytmuse, a vím, že na něj bude tvrdě dřít. Zápas Rytmuse nebude show, bude to sportovní událost.“

Detaily, jako kdy se bude boxovat a s kým (i když dá se předpokládat, že by mělo jít o někoho ve stejné váhové kategorii), zatím známy nejsou, ale je jisté, že se bude jednat o velmi sledovanou záležitost. Mimochodem myslíte, že Rytmus vyhraje, nebo spíš dostane KO?

Foto: Gnosis Snop, Instagram @rytmusking