Nejřešenější situace na české rap scéně opět eskaluje. Maniak vydal v pátek diss na Marata, který se obul do labelu BiggBoss pár dní zpět. Názory se na oba tracky, a potažmo na celou kauzu, klasicky různí, ale Marat celou situaci dnes opět posouvá na další úroveň. Vydává druhý disstrack, tentokrát jako přímou odpověď Maniakovi na jeho „Mačkáš mi hada“.

Maniakovi bylo vytknuto, že je název jeho tracku solidní „clickbait“, vzhledem k poměrně vtipné kauze ohledně nejmenované televizní show, která poslední dny otřásá českým internetem. Jestli to někomu skutečně vadí je otázkou, ale track se stal velmi rychle oblíbený, jelikož za necelé tři dny čítá přes 150 000 views (a nejspíš tohle číslo ještě hodně poroste).

Marat strikes back

Beef se tak dostal na úroveň label vs. label a zdá se, že stále není všemu konec. Zajímavé také je, že Maniak je i po vydání disstracku stále uveden jako supporter/předskokan na beznadějně vyprodané Supercrooo show v pražském klubu Storm. Změní se situace nebo nikoliv? Nechme se překvapit.

Maratův disstrack číslo 2 si můžete poslechnout zde: