Je všeobecně známá věc, že neděle je den, který se vzhledem k počtu uživatelů trávících svůj čas u internetu, hodí pro vydávání hudebních singlů. Nejvíce pak především během školního roku, ale někteří z interpretů sází na tuto strategii i přes léto.
Rap-smash nás bude čekat pravidelně i nepravidelně, především v závislosti na počtu vydaných nedělních singlů. Pokud bude, tak vždy v pondělí.

1. Refew – Redy ft. DJ Vatra

Člen stáje Blakkwood Records a zároveň bývalý člen momentálně se rozpadajícího uskupení BiggBoss vydává track Redy! Featuring v podobě skrečů má na svědomí DJ Vatra a Refew zároveň oznamuje příchod nového alba, které nese název: O TŘI BLOKY DÁL. Videoklip zpracoval dvorní videomaker Blakkwood Records, Jakub Stelzer. Refew oznámil již před časem, že upustil od původního plánu udělat projekt Blakkkak v rozsahu plnohodnotného alba a rozhodl se pouze pro EP. Na svém twitteru postnul, že má rozdělané další 3 projekty a chce udělat raději jeden pořádně.

2. Miky Mora & Čistychov – Ilegal prod. Special Beatz

Miky Mora je v roce 2017 stále takový, jako ho známe z dřívějších let jeho rapové kariéry. Jeho nový videoklip s Čistychovem, nesoucí název Ilegal, nám poskytuje menší obrázek o tom, jak bude znít jeho nová deska ILEGALmixtejp. Na albu je 14 skladeb a mezi hosty se objeví Separ, Slipo, UK a Palky. Produkčně například Abe, Special Beatz nebo Hajtkovič.