Nejen důmyslně propracované a složité struktury mohou vyniknout na kůži coby tetování. Prácičky tatéra s íránsko-německým původem jsou toho důkazem.

Mo Ganji je zpět a přichází s novým tetovacím konceptem, který si se složitými liniemi příliš hlavu nedělá. Spíše naopak. Čím jednodušší motiv a linie, tím impozantnější dojem z tetování prýští. Tatér se inspiroval módním minimalismem, který nechal zvolna prolnout i do tatérského umění.

Propracovával jsem se k tomu celou řadu let. Lidé nebyli zvyklí ani přístupní změnám v tetování,“ vysvětluje tatér s tím, že naštěstí přichází nová vlna tetování a lidé se tak možná trochu posunou od kýčovitých námětů směrem k jednodušším liniím.

Uvažujete o kérce? Co třeba něco takového?

AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-01 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-02 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-03 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-04 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-06 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-07 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-08 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-09 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-10 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-11 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-14 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-15 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-16 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-20 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-22 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-23 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-27 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-28 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-29 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-32 AD-Minimalist-Single-Line-Tattoos-By-Mo-Ganji-33

Zdroj: Architecture & Design