Teplá teď zůstane až dvě hodiny.

Všichni to známe. Uvaříme si ráno kávu a mezitím pobíháme po bytě, dáváme do pucu sebe i malé nezbedné děti, hledáme druhé ponožky, klíče od auta a další věci. Nebo naopak chodíme pro záchranný životabudič do oblíbené kavárny. Výsledky jsou často stejné. Po pár minutách, kdy máme na pití konečně čas, je káva už studená. Jak tohle každodenní klišé vyřešit?

Jednoduše! Lavaclip je prosté zařízení, které pasuje přímo na spodní část vašeho ranního zázraku. Už nikdy nebudete muset pít studenou kávu, protože obsah kelímku udrží teplý až na dvě hodiny. A to už vše stihnete vypít i s těmi největšími ranními komplikacemi! Zařízení lehce dobijete prostřednictvím USB a muší váhu v ruce ani nepoznáte. Pouhých 125 gramů. Skladnou velikost napasujete do každé kabelky a jiných příručních zavazadel.

Bez kávy nejsou koláče

Lavaclip přináší do pití horkých nápojů jako káva či čaj hotovu revoluci. Přiklapne se na spodek papírového kelímku ve velikosti, kterou nabízí většina kaváren, a ohřívá ho přesně na tu nejideálnější teplotu k pití.

„Ohřívač“ bude dostupný v šesti hravých barvách: černé, vínové, café noir, růžové, půlnoční modři a bílé.  Pokud vás Lavaclip uhranul, a už si po jeho boku představujete všechna následující rána, můžete si ho předobjednat za 20 kanadských dolarů, tedy 367 korun nebo počkat do prodeje a zaplatit 459 korun. Tak hurá na to!

lvaclip

Foto: indiegogo.com, Unsplash