Vynálezci už přišli s budíky všemožného druhu. Ty, které vás donutí vstát tak, že utečou, budete je muset poskládat, nebo vám rovnou vrazí pěknou facku. Ale tohle? Kdo by si takhle nechtěl zpříjemnit začátek dne?

Kam až dosáhne moje paměť, nikdy jsme nebyla zrovna ranní ptáče. O víkendu jsem si ráda přispala až do oběda a během týdne trpěla ve škole s půlmetrovými kruhy pod očima. Život zkrátka není tak jednoduchý a v určitou hodinu všichni očekávají, že naskočíte do koloběhu prací v plné polní. A nabití energií.

Dobré zprávy jsou, že anglická společnost s názvem The Little Rooster, se všem dámám rozhodla ranní plazení z postele zpříjemnit. A to výrobkem, který kombinuje vibrátor s budíkem. Jak to funguje?

884295862

Orgasmický budík se nosí uvnitř kalhotek tak, že dlouhá vyčnívající plastická „tyč“ přilne na váš klitoris a díky úžasnému tvaru ji ani do té správné chvíle neucítíte. Jakmile na budíku přeskočí čas, který jste si nastavili, tahle „nožka“ začne pomalu vibrovat. Postupně se intenzita zvyšuje až do doby, kdy vás donutí vzbudit se a zařízení vypnout.172984576

Výsledky jsou překvapivé. Ženy se po vyzkoušení probouzejí plné elánu, smyslné a s chutí do práce. Aby taky ne. Společnost se samozřejmě snaží dámy pobídnout také k širšímu způsobu užívání. Díky nenápadné velikosti a tvaru, si ho můžete vzít opravdu kamkoliv. Na romantickou večeři, do kina, nebo… pracovní schůzku? Na rozdíl od Katherine Heigel v komedii Chceš mě, chci tě, nemá tahle mašinka žádný ovladač, kromě toho skrytého ve vašich kalhotách. Takže se nemusíte bát, že dopadnete stejně jako ona s vibrujícími kalhotkami a skončíte tak v napohled vtipné, ale prekérní situaci.

A pánové, vy nezoufejte. Firma plánuje vyvinout také verzi pro muže. Takže ranní poluci zdar!

Zdroj: scoopwhoop.com

Foto: ixdaily.com