Kontroverzní rapper Tekashi69, v současnosti častěji 6ix9ine, byl v neděli k ránu v Brooklynu přepaden neznámými útočníky. Skončil dokonce v nemocnici. Je proslulý svými častými provokacemi a trollením na instagramu, tento příběh je však zřejmě založený na pravdě. Podle serveru TMZ jsou zatím k dispozici dvě verze.

Obě se shodují v tom, že se 6ix9ine vracel z natáčení nového videoklipu kolem čtvrté hodiny ranní. První z nich mluví o třech ozbrojených mužích, kteří vyskákali z auta, jímž předtím zatarasili rapperovi cestu. Omráčili ho úderem pistolí do hlavy a 6ix9ine se probral až na sedačce jejich vozu. Poté mu vyhrožovali smrtí, pokud nesplní jejich požadavky. Dojeli k rapperovu domu, jeden hlídal v autě a zbylí dva se vydali dovnitř loupit. Sebrali šperky v celkové hodnotě 750 tisíc dolarů (cca 16,6 milionu korun) a mezi 15 a 20 tisíci dolary v hotovosti (cca 340 až 440 tisíc korun). V domě přitom byla Tekashiho dcera i její matka, kterým pachatelé naštěstí neublížili. Drama dále pokračovalo a útočníci odjeli, přičemž 6ix9ine měl být stále ještě na sedačce jejich auta. Údajně vyskočil za jízdy a utíkal pryč. Jeden z lupičů ho pronásledoval, ale nakonec si to raději rozmyslel, aby nebyl později identifikován případnými svědky. 6ix9ine si pak stopnul náhodného kolemjedoucího, který zavolal policii. Rapper je nyní v nemocnici a podstupuje různé testy a vyšetření včetně CT.

Druhá verze je poněkud stručnější a méně připomíná akční film. 6ix9ine ji prý měl sdělit policii. Byl podle ní spolujezdcem a při stání na červenou na křižovatce narazili do jeho auta zmiňovaní útočníci. Vystoupila ozbrojená dvojice mužů, sebrala řidičovi telefon a odvlekla Tekashiho do svého vozu. Dojeli k rapperovu domu, kde jim matka jeho dítěte vydala zmíněné šperky a peníze. Pak 6ix9ine unikl a nahlásil celý incident policii. Dále však nespolupracoval a sám nastoupil do nemocnice z blíže nespecifikovaného důvodu.

Jaký je váš názor? Která verze je pravdivá? Situaci nadále sledujeme.