O velkém sporu poslední doby, který rozdmýchali Moloch Vlavo a Torula svou tvrdě upřímnou věcí BUM péler, jsme již psali zde. Jejich diss track cílil na podstatnou část slovenské scény. Svých pár řádek dostali Rytmus, Ego, Pil C, H16, Haha Crew, P.A.T. a Mega M.

Právě poslední dva jmenovaní se rozhodli pro hudební odpověď. Společně s Otisem, který přišel promluvit za celou H16, vydali track Konfident (článek zde). Otevřeli staré Molochovy kauzy a zběžně se otřeli i o Torulu, kterého považují za absolutně bezvýznamného. Ten vydal zatím poslední protiúder, který se nazývá Je ma Počut? (psožrút). Torula se v textu ostře vymezuje proti všem třem oponentům (článek zde). Na řadě je Moloch.

Ten už několik dní avizuje na sociálních sítích připravenou odpověď. Tvrdí, že to bude pro protistranu absolutní pohřeb a očividně má opět v rukávu i videoklip. Zveřejnění je údajně na spadnutí, ještě před ním se však objevilo zajímavé video. Na něm neznámý člověk tvrdí, že si od něj P.A.T.-ho DJ kupoval auto a poněkud se rozpovídal o interních záležitostech. Dle jeho slov se P.A.T., Mega M, ale i Rytmus a Ego obávají rostoucích čísel Molocha. Cokoliv udělají, prý Molochovi spíše nahrává a oni jsou bezradní. Rytmus Egem nemohou ve svém postavení do věci zasahovat, tak prý posílají P.A.T.-ho.

Jaký je váš názor? Jsou to pouhé výmysly, nebo je na tom něco pravdy? Video naleznete pod článkem.