Rytmus, foto: Gnosis Snop

Patrik Vrbovský aka Rytmus asi naznal, že v rapu dosáhl, čeho se dalo, a tak se s gustem pouští do nové výzvy, o které jste určitě už slyšeli. Může být z Rytmuse fighter top úrovně? O svých kvalitách hodlá přesvědčit ve šťavnatém duelu s dalším milovníkem bojových sportů ze scény Marpem.

Patrik se rozpovídal v pořadu Fight! serveru iSport.cz o tom, co ho k MMA a celkově na cestu bojových sportů přivedlo. A že to myslí vážně potvrzuje fakt, že se stal spolumajitelem slovenské pobočky agentury XFN a bude promotérem pro tamní trh.

Rytmus, foto: Gnosis Snop

Přečtěte si, jak k zápasu Rytmus vs. Marpo došlo:

=>Rytmus bud boxovat v ringu, dohodl se s agenturou XFN<=
=>Rytmus vyzval Marpa na battle. Neutkají se v rapu, ale v ringu<=
=>Boxerský fight Marpo vs. Rytmus se uskuteční již letos<=

Zápas s Marpem prý spatřil světlo světa celkem jednoduše. Rytmus se s Marpem potkal na galavečeru XFN 6 a tamní promotér, který oba rappery potkal, nadhodil, kdy si to tito dva rozdají. Nápad se usadil, a když XFN řešilo, že by Patrik nastoupil v boxerském matchi, Rytmus se rozhodl domluvit s Marpem. Ten nabídku přijal a tak se fandové 27. 12. dočkají dosud nevídaného duelu.

Rytmus jinak ví, že je považován za outsidera, protože Marpo se dlouhodobě věnuje thajskému boxu na vysoké úrovni a nějaký ten boj zažil. Přesto prý chce svou výzvu zakončit vítězně. Trénuje čistě box a údajně s těmi nejlepšími, kteří by Marpa sundali do 20 vteřin. Ale výsledek si odhadovat netroufá, velkohubé prohlášení nevydává, diváci se mají přijít přesvědčit na vlastní oči. Ostatně v podobném duchu dříve promluvil i Marpo.

Marpo, Foto: Tony Košař, zdroj: Wiki, CC BY-SA 4.0

Ve zbytku rozhovor mluvil Rytmus třeba i o svém přístupu k penězům, o boxerských vzorech, ale i o tom, jak momentálně balancuje hudbu a bojové sporty. A věděli jste třeba, že Patrik dělal rychlostní kanoistiku a kajak? Btw jste #TeamRytmo nebo #TeamMarpo?

Celý rozhovor naleznete ZDE.