James Cole připravuje velké věci, to už víme. Na jeho projekt Stanley Kuffenheim se vybralo přes crowdfunding přes 380 tisíc, přičemž cílová částka byla jen 100 tisíc. Fans mají tedy slíbený ještě mnohem propracovanější výsledek, který neobsahuje pouze tvrdé rapové album a videoklip s vysokým rozpočtem bez product placementu, ale i dva díly hry pro telefony a tablety.

Jakým směrem se bude album ubírat se dá odvodit už z doposud vydaných věcí. První singl STANLEY KUFFENHEIM uchvátil svojí syrovostí a perfektní striktní flow. Jedovaté syntetické zvuky evokují znovuzrození oblíbeného zvuku Supercrooo. Na extra dunivém tracku Arnold Leopard-Navrátil se koneckonců tato legendární dvojice opět spojila, o čemž jsme vás informovali zde. Ještě více rozvířili divoké vody sporu mezi nimi a PSH, který byl v té době čerstvý.

Nyní je na světě třetí singl s názvem KUFFIE. O tvrdost a striktnost opět není nouze. James se dokonce přímo otřel o Mika Trafika a jeho beaty. Konkrétně poslal bars „máš sound jak Mike T, prosím zaplať si mix, tvůj bass zní jak bahno, snare smrdí jak dick, hajtky šustí jako igelit, dám ti tip, kup si v krámě papír a zkus to zabalit“. O zajímavý vizuál se na námět Jamese postaral VOODOOBEATS808. Album STANLEY KUFFENHEIM vyjde již 15. 5. 2018 Jamesově novém vlastním labelu KUFFENHEIM SOUND. Zřejmě to bude pořádná bomba a prozatím si dejte alespoň tuto nejnovější věc.