Kdybych řekl, že to nikdo nečekal, tak bych asi pravdu neměl. O comebacku Supercrooo se hovoří od postupného rozpadání BiggBossu stále víc a víc. Co nás čeká dál? Hack a Phat posílají novou věc nesoucí název Arnold Leopard-Navrátil a to rovnou s videoklipem.

Návrat SuperCrooo?

„Supercrooo in da house!“ – hlásá James Cole na facebooku u svého příspěvku. Zvuk tomu napovídá, flows tomu napovídají a šťáva jako kdyby začala opět pomalu téct z toho stejnýho ovoce. To, že James Cole vydává v listopadu desku Stanley Kuffenheim, se už ví. Stejnojmenný a zároveň první singl z tohoto alba vyšel už v květnu tohoto roku a druhý na sebe nenechal dlouho čekat. Zvuk, jakým se Coleova deska ponese, je zdá se nastolen. Kam zmizel Orfeus nevíme, ale pravděpodobně budeme všichni rádi, když pustí Kuffenheima na světlo!

Arnold Leopard-Navrátil jakoby se navrátil, aby scénu převrátil

Dvojce se po poslední Supercrooo desce „2 Nosáči Tankujou Super (2007)“ potkala na několika málo projektech, které se ale zvukově značně odlišovaly od toho, co nám bylo nastoleno teď. Fanoušci ze starších generací budou pravděpodobně vědět o čem je řeč a ten zbytek z vás, by si měl určitě poslechnout předchozí desky, aby byl v obraze a případně ready na pořádnou nálož. Tedy alespoň na takovou, v jakou já doufám.

Video k singlu Arnold Leopard-Navrátil má na starosti Diom (Vireobauch) a zvuk nikdo jiný než Risto Sokolovski z Barrandov Sound Music Studio.

Vychutnávej.