Na české rap scéně se objevil další spor. Jedná se o beef BarberaLvcasem Dopem. Vše začalo v živém streamu Barbera na jeho instagramu. Tam se ho mimo jiné zeptali, jaký má názor na Lvcase. On odpověděl, že ho nebere vážně a že je jeho osoba pro něj jen vtip. Dope na to reagoval rovněž skrze svůj instagram. Vyzval Barbera, aby se o něm vyjadřoval slušně. Naznačil, že jeho streamy nikoho nezajímají a nazval Barbera koninou.

V dalším živém vysílání, které Barber dopředu ohlásil, se k celé kauze vyjadřuje. Tvrdí, že je Lvcas fake, že za ním stojí jen tisíce dětí, že dělá kolotočářskou hudbu a podobně. Dále se například diví Sheenovi, jak s ním může spolupracovat a nabádá Lvcase k vyjádření. Prý je připraven i na případnou výměnu diss tracků. Připojil i několik vtipných hlášek. Lvcase například připodobnil ke Kostíkovi z jogurtů a dokonce uspořádal soutěž o nejlepší fotomontáž na toto téma.

V dlouhém streamu říká Barber názory na spoustu dalších rapperů, vysvětluje svůj odchod z Milion+, prozrazuje že Lvcas údajně nahrál diss na Logica a mnoho dalšího. Video naleznete pod článkem. Jestli vše zůstane pouze v rovině instagramu, nebo dojde i na sílu slov v nekompromisních beatech je zatím ve hvězdách. Každopádně vše bedlivě sledujeme.