Všechno jednou skončí a po dlouholeté spolupráci se Moja Reč rozpadá. Supovi už přetekly nervy a to, že vyhodili Delika z crew, bylo prý to nejlepší, co mohli udělat. Delik momentálně není v žádném kontaktu se Supou ani s Jožišem.

Za deset let společného bytí přešli už spousty problémů a nesrovnalostí, ale teď už to prý zašlo za hranici. Delik byl nařčen z toho, že to dělá jen pro peníze a netráví tolik času ve studiu, nemaká na svých slokách, zapomíná na důležité věci a moc chlastá. Pokud bude ještě někdy Moja Reč fungovat, tak prý rozhodně bez Delika.

Kauza vyvrcholila v sobotu 8.4. v Trnavě, kam měla dorazit odehrát koncert celá Moja Reč. Delik se ale nedostavil a tak to Supa vtipně okomentoval tím, že si Delik nestihl uklidit pokoj, takže nedorazí. Den na to Delik postnul příspěvek na facebook o jeho společném projektu s Grimasem a napsal k němu: „Robím to z lásky“.

Diss tracky

Vyskytli se taky spekulace, že Delik vypustil diss na Supu v Alessině tracku Rešpektujem. To ale Delik popřel, že sloka byla nahraná už dávno předtím. Co je ale jisté, že Supův diss v tracku Loyality od Paulieho Garanda je mířen na Delika.

A Supa nezahálel a včera do světa vyslal další disstrack, už v názvu směřovaný na svého bývalého parťáka. Supa se s tím moc nes*al. No poslechni sám.

Supa teď momentálně pracuje na solovém albu, Delik spolupracuje s Grimasem a o zásobu hudby od těchto kluků se nemusíme bát. Uvidíme je i na Hip Hop Kempu. Bez Delika, pouze jako dvojici Supa & Jožiš Bangerer. Delik se objeví v jednom z hangárů sólo. Jestli ještě někdy uslyšíme Supu a Delika na společném tracku, to je ve hvězdách.