Potřebujete poradit stylové bedničky, jak nejlépe pořídit selfiečko, nebo si udělat domácí zahrádku?

Skvělé vychytávky jsou všude kolem nás a rodí se téměř každodenně. Udržet krok je tak čím dál tím složitější. Člověk aby sledoval desítky webů, každý den pročítal nespočet článků a recenzí, a neměl tak skoro žádný čas si již zakoupené kousky užívat. A právě proto přináším malý přehled toho, co mě zaujalo během posledního týdne. Třeba si něco z výběru také zamilujete!

Audio bedničky, nebo nadčasový doplněk?

Ať už potřebujete nové bedničky nebo vyšperkovat svou domácnost a vytáhnout se před přáteli, tenhle produkt splňuje vše. A díky opravdu magickému vzhledu dodá vašemu domovu uklidňující atmosféru a útulnost. Richard Clarkson Studio vypustilo podobný produkt už před dvěma lety, ale s úpravou nebylo úplně spokojeno. Dříve se bedničky musely něčím připevnit ke stropu, což tak trochu narušovalo celý jejich koncept tajemnosti. Nyní se bedničky, LED světla a magnet, zabalené v polyesterových vláknech ve tvaru obláčku, vznášejí ve vzduchu.

Díky magnetu se mráček kouzelně vznáší nad skleněnou podložkou, která obsahuje magnet s opačnou polaritou. Když si pustíte svou oblíbenou hudbu, pulzuje celý objekt do rytmu světly. Místo nedesignových bedniček, které jsou téměř od každého výrobce stejné, získáte originální kousek, který ozvláštní celý váš obývací pokoj. A až v noci zhasnete, poslouží také jako tlumená lampička.

Kříženec selfie tyče a dronu

Už vás nebaví všude s sebou tahat neskladnou selfie tyč a přistoupit na focení dronem vám přijde tak trochu trapné? Je přece na natáčení videí z velké výšky! Ale co kdyby se dal jednoduše složit do malého formátu, uměl také fotit a sledovat vás ve vzduchu kdekoliv, kam půjdete? Nemožné? Zdaleka ne. Přivítejte Hover kameru.

Hover je samostatná létající kamera, která má přesně takovou velikost, aby pasovala do každé vaší kabelky nebo tašky. Na rozdíl od dronů je mnohem lépe ovladatelná, takže to zvládne opravdu každý. Nemusíte ji během natáčení držet v ruce, a pokud se rozhodnete někam odejít, poslušně vás bude následovat. A kvalita? Natáčí ve 4K a fotografie pořídíte už v 16Mpix. Za patnáct tisíc korun můžete své selfie tyči s radostí zamávat!

Staňte se tou pravou hospodyňkou!

Zima už nám buší na dveře, ale to vůbec neznamená, že byste se měli rozloučit se zahradnickými schopnostmi a zanevřít na pěstování domácí zeleniny! Je libo čerstvý salát nebo celer, bylinky na vaření, jarní cibulku na chleba s žervé,  cibuli či česnek? Díky jednoduchým postupům od Goodful si můžete na parapetě v kuchyni pěstovat téměř cokoliv. Zima vás tak nezastraší a u vás doma bude pořád panovat jaro, léto nebo teplý podzim!

Foto: thiscolossal.com