Nedávno Moloch Vlavo společně s Torulou zdissovali velkou část slovenské rapové scény. Jejich track dokonce zamířil do trendů a rozpoutal ohnivou diskuzi. O této záležitosti jsme vás již informovali zde. Světlo světa spatřila odpověď s názvem KONFIDENT MOLOCH, kterou mají na svědomí P.A.T. a Mega M a svojí slokou přispěl i Otis.

Ten celou věc otvírá a jeho ústy vlastně promlouvá celá crew H16. Připomíná starší útoky Molocha. Dříve mu skupina ani neodpovídala, nyní za ni Otis několik bars posílá. Označuje Molocha za udavače, což je ústředním tématem celého tracku (jak již napovídá název). Dále zmiňuje, že už by mohl dospět, když je otcem. Torula je prý bezdomovec a není třeba mu věnovat pozornost (podobně se vyjádřili i další dva rapující).

Mega M a P.A.T. toho měli na srdci asi o něco víc a protáhli tak celkovou stopáž na úctyhodných 6:49. Oba dva sdělují, že se Moloch neumí ani trefit do beatu, že schovává neúspěch za slovo underground a připomínají kauzu, kdy měl Moloch údajně zpronevěřovat peníze svého bývalého labelu Druhá Strana.

Právě někdejší parťák ze stejnojmenné crew Miky Mora je tak do současné bitvy zatažen také. Moloch ho na instagramu obviňuje, že poskytl falešné informace, které posloužily jako hlavní zdroj munice pro diss track.

https://www.instagram.com/p/BinHP0IAm2h/?taken-by=moloch_vlavo

Miky Mora se vyjádřil na svém profilu skrze stories , ať ho Moloch nezatahuje do svých věcí a ať mu místo výlevů na instagramu raději zavolá, což už údajně slíbil před dvěma lety.

Končí celá kauza tímto tvrdým protiúderem, nebo se teprve otevřelo bitevní pole? Pište nám své názory.