Kupte si nový domov.

Změnit radikálně svůj život a začít doslova od podlahy nikdy nebylo jednodušší. Máte už dost šedivých městských paneláků, láká vás pořád příroda a během léta se z vás stávají vášniví chataři a výletníci? Pokud jste vždycky toužili utéct ruchu velkoměsta a dát konformnímu životu na frak, jsou Green Magic Homes stvořeny právě pro vás.

Lásku k přírodě a základní principy udržitelnosti by nám měly vtloukat do hlavy už paní učitelky v mateřských školách. Je až komické, jaké problémy by někteří z nás měli třeba i s obyčejným pěstováním ovoce a zeleniny. Zdá se to jako jednoduchá triviální věc, ale není. V případě, že by vypadla na delší dobu elektřina a začala například zombie apokalypsa, stali by se z nás všech moderní trosečníci, zápasící i se samozřejmými aspekty života. Tak trochu návrat ke kořenům můžete zažít právě se zelenými ekologickými domy.

Zahradník jako Přemek Podlaha

Na jejich travnaté střeše vyroste cokoliv, co vás napadne. Od rajčat, hrášku, dýní nebo fazolí, až po jahody či brambory. Pěstovat můžete dokonce i menší keříky nebo stromy. Zdravou a chutnou zeleninu budete mít přímo na dosah ruky. A hlavně bez zbytečných chemikálií. Nebo se raději v myšlenkách přenesete do tropických deštných pralesů a odzdobíte si dům koloritem pestrobarevných květů? Volba je na vás.

Ale to samozřejmě není tou jedinou výhodou, která na vás po koupi a usídlení čeká. Odvracíte každoročně zděšeně tvář od tučných účtů za energie? Běháte zuřivě po bytě a zhasínáte všechna zbytečně rozsvícená světla a stahujete topení na minimum? Tomu je provždy konec. S vlastním ekologickým domem už nikdy nebudete muset sedět doma navlečení v několika svetrech, s lyžařskými ponožkami na nohou. Zateplení bytu dovnitř nevpustí ani tu nejhorší plískanici a vy tak můžete spokojeně s knihou v ruce nerušeně sledovat, jak se venku žení čerti. A stejně jako se před chladem a horkem schovávají do země někteří savci, „zahrabete“ se bez nákladů do tepla i vy.

Pro fanoušky Pána prstenů

Těm, kteří se zájmem sledovali každý díl Pána prstenů a nedočkavě čekali na každý jeho nový díl, se nejspíše právě splnil dlouholetý sen. Kdo by nechtěl žít jako Bilbo Pytlík v ničím nerušené Krajince? Stavění cihlových domů pohled na přírodu jen hyzdí, takhle si vás nikdo skoro ani nevšimne. Integrujte se a prokažte přírodě trochu zaslouženého respektu.

Domy jsou dostupné všude po světě a největší výhodou je, že jejich postavení zabere jen velmi malou chvilku. Se stavěním klasických budov se to vůbec nedá srovnávat. A nemusíte mít ani obavy, že bude nákup připomínat výběr hotových dřevěných boud z OBI. Výrobci rádi zahrnou každý váš nápad či představu o vzhledu budoucího domova.

Levný způsob bydlení

Pokud vaše plány na změnu života brzdí finance, rozmetáte je v tomto případě rychlostí kulového blesku. Při koupi šáhnete do kapes mnohem střídměji než při stavění jiného typu domu. Nejlevnější varianty vás potěší už od čtyři sta tisíc korun. Záleží samozřejmě na vašich nárocích a požadavcích na velikost. Ty nejdražší se pohybují na hladině cen novopečené vily, asi dvou milionů korun.

Nabídka je pestrá a zaměřuje se i na příslušenství, které s bydlením souvisí. Dokoupit můžete třeba garáž na auto, nebo moderní venkovní posezení. V Magic Green Homes z vás spadne stres jako lusknutím prstu. I když budete zavaleni spoustou práce a nebudete mít na nic čas, příroda přijde za vámi.

Foto: Green Magic Homes