Je to prostě kříž. Protiklady se sice přitahují, ale občas se tak trochu nechápou. Že by přece jen bylo něco pravdy na tom, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše?

Muži a ženy přemýšlejí odlišně, to je už celkem známá věc. I přes dávno známé odlišnosti ale stejně dochází k malým nedorozuměním, které druhá strana stejně nikdy nepochopí. Ženy třeba nechápou, jak se může jedno pivo protáhnout až do rána, a mužům může trvat celý život, aby pochopili, proč musí mít jejich drahá polovička v botníku stovky párů bot. A mnohdy to nepochopí nikdy.

1. Desítky kabelek i párů bot

Protože každé boty jsou určeny na jinou příležitost a k nim je potřeba barevně nebo typově navíc doladit kabelku. Jedna kabelka zpravidla opravdu nestačí, stejně jako málokterá žena přežije léto s jedněmi sandály a s jedním párem balerínek. Čím více má na výběr, tím je prostě šťastnější. A i kdyby byly některé botky nenositelné, je důležité je mít alespoň jako trofej.

shoes-1033630_1920

2. Nekonečné nakupování

Ne všechny ženy, ale velká část z nich nakupováním relaxuje a uvolňuje se. A tak do obchodních center dámy nevyrážejí jen výhradně za určitým kouskem nebo předmětem, který potřebují, ale vydávají se pobavit a ulovit nečekané nové oblečení.

Na rozdíl od mužů to spoustu žen prostě baví. A tak mohou muži být tak akorát rádi, že nakupovací mánii nemusí se svými polovičkami absolvovat.

architecture-1453297_1920

3. Vysoké a nepohodlné podpatky

Protože ženy jsou ochotny se pro krásu vzdát svého komfortu. A že nošení vysokých podpatků, které vypadají sexy a vyčarují dlouhatánské nohy, je velkou obětí, je zcela nesporné. Ale pro zdůraznění ladných křivek budou ženy prostě trpět cokoliv. Jakkoliv.

dress-864107_1280

4. Plná skříň a syndrom „nemám co na sebe“

Může totiž být úplně jedno, jestli má ve skříni tři trička a jedny džíny (nepravděpodobné) nebo jestli její skříň praská ve švech pod přehršlí módních a atraktivních kousků. Při pohledu do skříně to oblečení prostě tak nějak splývá a vymyslet pěkný outfit je takřka nemožné. A tak se trápíme a vzdycháme nad nekombinovatelným šatníkem a neschopností kreativně vytvořit outfit. A nakonec stejně skončíme v obchoďáku.

Foto: Pixabay