Předvánoční čas s sebou mimo jiné přináší také shánění dárků. A to může být někdy i trochu problém. Jak vybrat ten správný dárek a nerozházet si to?

Spodní prádlo nebo šperk je taková osvědčená klasika pro ženu, kterou se víceméně nedá nic moc zkazit. Co dalšího ale můžete darovat pod stromeček?

1. Šperky

Šperky jsou dobrá volba a většinu žen potěší. Pokud ale své polovičce věnujete třpytivé radosti pravidelně, tak se snažte svůj výběr něčím ozvláštnit. Podívejte se po designových kouscích nebo šperku, který má kromě krásného vzhledu ještě nějaký příběh. A nebudete litovat.

jeake5szcug-tamara-bellis

2. Hodinky

Po letech zatracování a nahrazování chytrými telefony se hodinky zase vracejí do módy. Překvapte ji opravdu stylovým kouskem, který kromě funkčnosti bude působit jako krásný módní doplněk. Na výběr je opravdu z mnoha variant. A pokud tápete, poproste o pomoc její kamarádku.

3. Zážitek

I to je v posledních letech stále oblíbenější způsob obdarování. Některé páry si nadělují dovolenou, odpočinkový a rozmazlovací wellness pobyt nebo třeba adrenalinový zážitek. Obzvláště wellness pobyty bývají vděčné. Za rozumnou cenu seženete velmi příjemný zážitek se vším všudy.

Pěknou variantou jsou také třeba lístky do divadla nebo na koncert oblíbené kapely.

qmhgkxxupiu-xochi-romero

4. Domácí mazlíček

Je to sice krásné překvapení, ale dopředu svou volbu dobře zvažte, abyste se po dvou měsících nezařadili mezi ty, kdo se budou snažit svého domácího zvířete zbavit. Pamatujte, že zvíře představuje závazek a bude potřeba, abyste se mu věnovali. Pokud si nejste jisti, radši si zvířátko nepořizujte, nebo se předem nenápadně zeptejte, abyste zjistili, jestli vaše polovička není vyloženě proti. Hledání kompromisů by pak mohlo být značně komplikované.

5. Sportovní vybavení

Počítá se vlastně všechno, čím dáte najevo, že jste nad svým dárkem přemýšleli. Kupte sobě i své partnerce třeba běžky a u stromečku jí slibte, že s ní chcete trávit více času a budovat společné zájmy. Pořiďte si permanentku na squash nebo na tenis, nebo jí kupte poukaz na saunování či plavání. Ale dejte jí svým dárkem najevo, že vám na ní záleží a máte ji rádi.

Foto: Unsplash