Minulý týden představila značka Palace svůj lookbook pro podzim 2017 inspirovaný devadesátkama a protože se s ničím moc nepárají, tak se můžeš už teď, hned jak dočteš tenhle skvělej článek, proklikávat jejich stránkou a prohlédnout si celou kolekci na nastávající roční období.

Devadesátky se v kolekci promítají snad úplně ve všech možných prvcích. Co se barev týče, tak ačkoliv je nabídka pestrá, v mojí hlavě zůstala hlavně oranžová, růžová, modrá a fialová, ale najdeš tam samozřejmě i méně nápadné kousky.

Barvy a pruhy alá devadesátky

Vzory jsou hlavně o pruzích, pruh na nohavici, pruh na rukávu, pruh na zádech, pruh na prsou, pruhovaná košile, a když tam není pruh, jsou tam písmena, ať už je z nich poskládaný nápis Palace nebo jsou tam jen vypsaná v abecedě, fontem a stylem nás to zase vrací v čase, do devadesátých let. Palec nahoru za potisk Palace Jeans, co mi to jen připomíná?

V nabídce najdeš úplně všechno, bundy, mikiny, košile, trička s dlouhým i krátkým rukávem, kalhoty, tepláky, velké množství čepic a doplňků. Navíc, každý produkt je nabízen v různých barevných kombinacích, takže se vybírací čas ještě ztrojnásobí.

Nejlepší a nejhorší kousek?

Za mě určitě vede žlutá mikina přes hlavu, s kapucí a zipem, do kterého se sice budou zasekávat vlasy, ale klidně bych si jich i pár vytrhala za cenu tohohle kousku. No a za šlápnutí vedle považuju ty hnědé boty, ačkoliv móda nemá hranice, podle mě nechceš vypadat jako provozák vesnických kolotočů.

Oficiální release je v pátek 11. srpna 2017 a celou kolekci si můžeš prohlédnou tady.

Zdroj:

www.hypebeast.com

www.palaceskateboards.com