Eminemovo album Revival se nesetkalo s příliš pozitivní kritikou, ale zdaleka to není poprvé, co se mu stalo něco podobného. Kvůli kritice alba Relapse v roce 2009 dokonce nikdy nevydal jeho pokračování. Materiál k němu přitom má.

V nejnovějším rozhovoru s 50 Centem rapper prozradil, že Eminem měl v plánu vydat album Relapse 2, které mělo následovat Relapse. Kvůli kritice to ale nikdy neudělal.

„Kritika jeho muziky má na něj velký vliv. Měli jsme připravené ještě celé další album, když jsme vydali Relapse, jenže se mu nelíbily reakce, tak pokračování nevypustil,“ uvedl 50 Cent v radiové show “Big Boy’s Neighborhood”.

50 také vyjádřil nesouhlas s tím, že mladá generace Eminema příliš nerespektuje. „Nikdy jsem neslyšel, že by mladý R&B zpěvák zpochybňoval třeba Prince. Mladí by Eminema měli uctívat. Má velkou zásluhu na tom, že jsme vyrostli tak rychle, jak jsme vyrostli.“

Pokud se historie bude opakovat, je pravděpodobné, že se nedočkáme ani pokračování Revivalu. Dej si celý rozhovor s 50 Centem dole a dej nám vědět do komentářů, jestli by se podle tebe Em měl vykašlat na kritiku a vydat zpětně Relapse 2.

 

_______

O kritice jeho nového alba si přečti TADY.