Svět je plný krásných žen, které mohou být modelkami. Modelky jsou prostě krásná a křehká stvoření, ale na to, aby se mohly stát supermodelkami, potřebují ještě víc!

K tomu, aby mohla být krásná žena vnímána jako supermodelka, potřebuje mít další úžasné vlastnosti, které ji odliší a vyzdvihnou od krásného modelkovského průměru. Mnohdy k jejich dokonalosti a jedinečnosti stačí i malá nedokonalost, z níž si žena dokáže vytvořit přednost.

Je ale fakt, že je to právě kombinace sex-appealu, křehkosti, ženskosti, vystupování a zajímavého vzhledu, který učiní z modelky femme fatale, po níž touží tisícovky mužů. A takových žen je mezi modelkami jako šafránu. Pojďme se tedy podívat na světovou top desítku! Znáte je všechny?

Christy Turlington

model 02

Stupeň atraktivity: 10

Kromě nájemných zabijáků, výherců v loterii a vládních zaměstnanců je Christy Turlington jednou z mála osob na planetě, které stačí pracovat 12 dní v roce, přičemž její příjmy i tak přesáhnou 10 milionů dolarů.

Naštěstí je Christino srdce skoro stejně velké jako její slavný zadeček, což je samozřejmě myšleno naprosto kladně a pochvalně, takže se tato slavná modelka zapojila do mnoha charitativních projektů, kterými je například boj proti chudobě, rakovina prsu nebo pomoc organizaci PETA.

A mimo tyto záslužné činnosti provedla prostřednictvím časopisu Vogue také mnoho dospívajících chlapců jejich prvními sexuálními zážitky.

Marilyn Monroe

model 03

Stupeň atraktivity: 9

Marilyn byla sexsymbolem po více než polovinu století a svým jedinečným vzhledem překonala jak vychrtlé modelky, tak steroidové fitness královny a nepřirozeně paštikově opálené Barbie. Někteří lidé zastávají názor, že Marilyn Monroe jako ikona byla přeceňovaná, což se ale s odstupem času jeví jako značná malichernost. Marilyn zkrátka byla, je a bude vnímána jako světový sexsymbol.

Možná jste se také doslechli, že dokonalá a úžasná Marilyn měla údajně 11 prstů na nohách, což zřejmě vzniklo na základě fotografie z pláže, na níž vypadala kupička písku jako šestý prst. Takže i tento mýtus o její nedokonalosti byl úspěšně vyvrácen.

Ostatně většina negativních informací o její osobě je postupně vyvracena jako drby a chabé pokusy o očernění její osoby. Ať tato svůdná a atraktivní žena byla, jaká byla, nikdo jí už dnes opravdu neodpáře čestný titul založený na jejím sex-appealu.

Gisele Bündchen

model 04

Stupeň atraktivity: 8

Žena tisíce vizáží i tváří ztvárnila za svou modelingovou kariéru mnoho inspirativních outfitů. Gisele Bündchen byla po dlouhá léta modelingovou stálicí a ikonou světové krásy. Její dokonalost, tajemnost a nedosažitelnost ale bohužel nabouralo její otevřené promlouvání o sexu, které jí ve finále odčarovalo část jejího dosavadního kouzla.

Gisele dokonce radila papežovi, jak mít sex – byl přece svobodný, bohatý a chráněný. A to asi nebylo úplně to pravé, co by papež potřeboval slyšet…

Stephanie Seymour

model 05

Stupeň atraktivity: 7

Stephaniin život vlastně reflektuje obligátní otázku „Proč ženy pózují nahé?“ Nevíme, proč to dělají ošklivé ženy, a nikoho vlastně nezajímá, proč to dělá Stephanie, ale… jde jí to dobře.

Stačí vlastně jen zadat do Googlu její jméno a budete zaplaveni spoustou zlatavě opáleného potěšení. Jen dívat se na ni je naprosto úžasné, ale ona sama je známá navíc svým ostrým jazykem, ironií a potřebou lišit se. Její temperament o něco málo převyšuje její sex-appeal, což z ní dělá ideální společnici pro trochu zvrhlejší postelové praktiky.

Iman

Model 06

Stupeň atraktivity: 6

Žena Davida Bowieho si získala pozornost nejen svým exotickým vzhledem. David Bowie tuto krásku zaujal svou přímostí a svým dokonale britským vzhledem, a nikoli svými dolarovými multi-miliony. V současné době ale není úplně jasné, kterému pohlaví tahle půvabná žena dává přednost.

Cindy Crawford

model 07

Stupeň atraktivity: 5

Před patnácti až dvaceti lety téměř neexistoval puberťák, který by neměl schovaný aspoň jeden její obrázek pod postelí pro „naléhavé“ záležitosti. Ve svých nejlepších letech podlehla tato kráska kouzlu plastické chirurgie, aby mohla zůstat po posledních dvanáct let stále stejná.

A tak se v jejím případě setkáváme s každodenním náročným udržovacím procesem, který pomalu přebíjí její přirozenost. Zkrátka a dobře stáří se nevyhne nikdo, ani Cindy Crawford…

Claudia Schiffer

model 08

Stupeň atraktivity: 4

Claudii Schiffer nechal v roce 1999 zmizet David Copperfield a tímto úžasným trikem si získal srdce německé krásky na celých pět let. Supermodelčina hvězda zazářila právě v období devadesátých let. Dnes si ji můžeme pamatovat například z propagace luxusní kosmetiky Revlon, s níž podepsala čtyřletý kontrakt. Během těchto čtyř let nesmí modelka nafotit žádné erotické snímky.

Sophia Loren

model 09

Stupeň atraktivity: 3

Sophia Loren byla sexsymbol ještě předtím, než lidé objevili oheň, než se hollywoodský sněhulák proměnil v hromadu celofánu, předtím, než se celebrity začaly vzdávat nošení spodního prádla, aby se trochu ochladily ze Sophiiny žhavosti.

Tato tmavovlasá italská kráska učarovala celému světu svou uhrančivostí a sexy postavou, která vypadala jako vyrobená v továrně na marshmallows – kulatá a šťavnatá na těch správných místech.

Linda Evangelista

model 10

Stupeň atraktivity: 2

Linda kvůli kontraktu, který nedosahoval aspoň 10 tisíc dolarů, ani nevstává z postele, ale kdo říká, že bychom chtěli, aby z té postele vstávala. Mnozí muži by zaplatili klidně 12 tisíc dolarů jen za to, aby ji ve své posteli udrželi aspoň jeden jediný den.

Linda ale modelingově dospěla a založila svou vlastní rodinu, a tak se dá předpokládat, že existují věci, které ji z postele vyženou i zadarmo. Ale takový je asi život, jeden den se hřejete na výsluní, obrážíte nejprestižnější večírky na světě a druhý den… kupujete happy meal a vybíráte kýčovité dětské hračky.

Molly Sims

model 11

Stupeň atraktivity: 1

Ani poslední místo v tomhle žebříčku ještě není tak úplně k zahození. Molly je jednou z nejmladších atraktivních žen, které se umístily v top desítce supermodelek. A tak se možná v následujících letech ještě vyšplhá o něco výš.

 

Zdroj: Urbasm