The Game je pověstný svou historií beefů. Diss tracky prostupují v podstatě celou jeho více než patnáct let dlouhou kariéru. V historii jeho sporů figurují jména jako Jay Z, Lil Durk, Joe Budden, Meek Mill a další.

Tekashi 6ix9ine je kontroverzní rapper, jehož hvězda stále stoupá. Se slávou a úspěšností jde samozřejmě ruku v ruce stále vyšší sebevědomí. Opakovaná vyjádření typu „jsem král New Yorku“ v kombinaci s hlášením se k legendárnímu gangu Bloods, který má tradiční základnu na druhém pobřeží (LA), celkem logicky rozdmýchalo reakce některých rapperů. Někteří z nich jsou součástí Bloods a berou Tekashiho počínání jako urážku. Jeden z nich je například 21 Savage, který se skrze sociální sítě vícekrát vyjádřil.

Ještě s větším nasazením se do akce pustil již zmiňovaný The Game. Kromě smrště postů na svém instagramu, kde se opírá do Tekashiho a obviňuje ho z přelétání z gangu do gangu a podobně, přistoupil i k reakci naživo. Na jedné své show vyhecoval fans ke skandování hesel jako „fake ass Blood“ nebo „fuck 6ix9ine“.

https://www.instagram.com/p/BgZ3p6whyOt/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_logged_in_test

Reakce dalších rapperů jsou různé a často i nečekané. Například legendární Fat Joe, který je též z New Yorku, na Tekashiho evidentně vztek nemá. V pořadu Coca Vision, který moderuje, s ním vedl velmi přátelský rozhovor, ve kterém mu dával rady a řekl, že podporuje veškeré důležité mladé hráče. Mimo jiné uznal, že je 6ix9ine momentálně jedním z nejdůležitějších rapperů vůbec (rozhovor zde).

Další, kdo se za Tekashiho postavil je 50 Cent. Řekl mu, ať si jde za svým a ve videu ho hecoval, takže 6ix9ine opět zopakoval „New York is mine“. I na dalších postech na Tekashiho instagramu se 50 Cent občas mihne a vypadá to, že si tato poměrně nesourodá dvojice náramně rozumí. Jiní zase spekulují, že 50 Cent jen rád provokuje. The Game měl totiž jako vyhozený člen G-Unit před lety beef i s ním. Instagramové války pokračují, uvidíme, zda dojde i na tracky. Co si o celé věci myslíte vy?

https://www.instagram.com/p/Bg4txq8hWqf/?taken-by=homepageco